Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Açık turuncu bakır kızıl için öneri (1)
Merhaba, avrupa yakasındaki yaprak'ın saç rengini yapmayı deniyorum bir süredir. ancak kataloga göre loreal dia 7.40 ile igora 8.77 aynı renk gibiler.. istediğim daha yoğun renk, doğallık matlık değil. Fark varsa hangisi daha açıktır? bir de saçımın doğal rengi kahverengi acaba dibin boyayı tutması oksidanla mı ilgili? çünkü dibin rengi hiç açılmadı 7.40 ile. Şimdi üstüne tarçın bakır boyamış bulunuyorum.yine 7.40 ya da 8.77 ya da 9.7 ile boyasam saçın rengi açılır mı acaba? diğer seçenek de 8.77 ve 9.7 'yi karıştırmak isternetten araştırdığım kadarıyla. görsel istediğim renktir.çok teşekkürler şimdiden...
Röfle çizgi görünümünü yumuşatmak için ne yapılabilir? (1)
Saçıma yeni röfle yaptırdım.kumral üzeri platin renk.fakat çizgi görünümü ve renk tezatlığı çok fazla.bu tezatlığı yumuşatmak ve çizgi görünümünü azaltmak için ürün önerisi verebilirmisiniz? Birde yıpranmaması için nekadar süre sonra yapmalıyım.? Tsk lee
Boya sonrası kuruyan saçlar için öneri? (1)
Siyah saçıma sarı ombre yaptırdığım için açma işleminden dolayı kurudu. davınes ürünlerinden hangisini kullanmalıyım
Yıpranan saç için keratin bakimi? (1)
Merhaba saçımi bitiyorum ve zaman içinde saçında bazı bölgelerde yanık gibi deformasyonlar var kestirmeklede sonuç değişmiyor ne tavsiye edersiniz?
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Boyalı saç için şampuan önerisi ? (1)
Merhaba saçlarımı bir hafta önce sarı renge boyattım açma işlemi falan yapıldı tabi saç yoruldu sizden şampuan önerisi istiyorum.Kerastese architecte bakım maskesine başladım bu serinin şampuanınıda mı alsam diye düşünüyorum çünkü şuan vichy dermo serisini kullanıyorum saç derim için mecburum buna fakat boyattıktan sonra saç diplerim açılmayacak derecede çitişme oldu bu yüzden onun yanında bir şampuan daha kullanmak istiyorum önerinizi bekliyorum.
Kirpik rengi nasıl açılır? (1)
Merhaba benim kirpiklerim siyah ve kızıla boymak istiyorum sitenizde kızıl boy var ama açıcı yok kaş için olan refectoil açıcıyı kullansam kirpikte olur mu?
Açma işlemi yapmak istiyorum. (1)
Saçlarım siyaha yakın koyu kahverengi. Gri yapmak istiyorum. En azından bir kısmı gri olsun istiyorum.Hangi ürünü kullanmaliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Organik şampuan seçimi? (1)
Insight Damaged Hair Restructurizing Onarıcı Şampuan mı yoksa maria nilla Structure Repair Sülfatsız Onarıcı Şampuan mı daha organik?(emin olmamakla beraber insightın içeriği daha temiz sanırım?sls mineral yağ paraben vs yok)
Boyalı, ince telli ve sönük saçlar için öneri istiyorum. (1)
Boyalı, ince telli, çabuk yağlanan ve hergün yıkanması gereken saçlara sahibim. Sarı saçlarımın rengini koruyup ince telli saçlarıma iyi gelecek şampuan arıyorum. Ürünlerinizden hangisi benim için uygundur?

Haftanın Fırsat Ürünleri