Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Boyalı saç için şampuan önerisi ? (1)
Merhaba saçlarımı bir hafta önce sarı renge boyattım açma işlemi falan yapıldı tabi saç yoruldu sizden şampuan önerisi istiyorum.Kerastese architecte bakım maskesine başladım bu serinin şampuanınıda mı alsam diye düşünüyorum çünkü şuan vichy dermo serisini kullanıyorum saç derim için mecburum buna fakat boyattıktan sonra saç diplerim açılmayacak derecede çitişme oldu bu yüzden onun yanında bir şampuan daha kullanmak istiyorum önerinizi bekliyorum.
saç boya tavsiyesi (1)
merhaba, inoa 7.43 ile boyatıyorum saçlarımı , bazen 7.44 ile karıştırıyorum. ama inoa boya yapılırken çok sert oluyor, davines de bu tonu tutturabilmek için hangi tonları kullanmalıyım ve hangi oksidan numarası ile. bilgi verirseniz sevinirim.
Organik şampuan seçimi? (1)
Insight Damaged Hair Restructurizing Onarıcı Şampuan mı yoksa maria nilla Structure Repair Sülfatsız Onarıcı Şampuan mı daha organik?(emin olmamakla beraber insightın içeriği daha temiz sanırım?sls mineral yağ paraben vs yok)
Yıpranan saç için keratin bakimi? (1)
Merhaba saçımi bitiyorum ve zaman içinde saçında bazı bölgelerde yanık gibi deformasyonlar var kestirmeklede sonuç değişmiyor ne tavsiye edersiniz?
Loreal blondifier mı silver mı? (1)
Saçlarımı ombre yaptırıyorum sağuk sarı olarak fakat 2 yıkamadan sonra saclarımın rengi doreleşmeye başlıyor bunun olmaması için saclarımı soguk sarı olarak kullanabılmem ıcın hangı urunu kullanmamayı oneririrsiniz acaba
Saç rengiyle ilgili öneri istiyorum. (4)
merhabalar Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası Moda Röfleler 60ml L.00 tonu üstüne ayrıca boyaba gerektiriyormu mesela ana koyu kestane saç renginin üzerine bu boyayı uygulasak üserine tekrar boyama işlemi gerekir mi ve hangi ton olmalı
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Açma işlemi yapmak istiyorum. (1)
Saçlarım siyaha yakın koyu kahverengi. Gri yapmak istiyorum. En azından bir kısmı gri olsun istiyorum.Hangi ürünü kullanmaliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil

Haftanın Fırsat Ürünleri