Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Yıpranan saç için keratin bakimi? (1)
Merhaba saçımi bitiyorum ve zaman içinde saçında bazı bölgelerde yanık gibi deformasyonlar var kestirmeklede sonuç değişmiyor ne tavsiye edersiniz?
Matrix saç boyaları hakkında bilgi almak istiyorum? (1)
level 7 hakkında bilgi almak istiyorum.
Boyalı, ince telli ve sönük saçlar için öneri istiyorum. (1)
Boyalı, ince telli, çabuk yağlanan ve hergün yıkanması gereken saçlara sahibim. Sarı saçlarımın rengini koruyup ince telli saçlarıma iyi gelecek şampuan arıyorum. Ürünlerinizden hangisi benim için uygundur?
Organik şampuan seçimi? (1)
Insight Damaged Hair Restructurizing Onarıcı Şampuan mı yoksa maria nilla Structure Repair Sülfatsız Onarıcı Şampuan mı daha organik?(emin olmamakla beraber insightın içeriği daha temiz sanırım?sls mineral yağ paraben vs yok)
Kirpik rengi nasıl açılır? (1)
Merhaba benim kirpiklerim siyah ve kızıla boymak istiyorum sitenizde kızıl boy var ama açıcı yok kaş için olan refectoil açıcıyı kullansam kirpikte olur mu?
Boya sonrası kuruyan saçlar için öneri? (1)
Siyah saçıma sarı ombre yaptırdığım için açma işleminden dolayı kurudu. davınes ürünlerinden hangisini kullanmalıyım
Açma işlemi yapmak istiyorum. (1)
Saçlarım siyaha yakın koyu kahverengi. Gri yapmak istiyorum. En azından bir kısmı gri olsun istiyorum.Hangi ürünü kullanmaliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Açık turuncu bakır kızıl için öneri (1)
Merhaba, avrupa yakasındaki yaprak'ın saç rengini yapmayı deniyorum bir süredir. ancak kataloga göre loreal dia 7.40 ile igora 8.77 aynı renk gibiler.. istediğim daha yoğun renk, doğallık matlık değil. Fark varsa hangisi daha açıktır? bir de saçımın doğal rengi kahverengi acaba dibin boyayı tutması oksidanla mı ilgili? çünkü dibin rengi hiç açılmadı 7.40 ile. Şimdi üstüne tarçın bakır boyamış bulunuyorum.yine 7.40 ya da 8.77 ya da 9.7 ile boyasam saçın rengi açılır mı acaba? diğer seçenek de 8.77 ve 9.7 'yi karıştırmak isternetten araştırdığım kadarıyla. görsel istediğim renktir.çok teşekkürler şimdiden...
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Saç boyası ve renk karışımı? (1)
Merhaba. saçlarım açık sarı ve yoğun dorelik var. ekte gönderdiğim rengi elde etmek için hangi boyaları kullanmalıyım?

Haftanın Fırsat Ürünleri