Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Matrix saç boyaları hakkında bilgi almak istiyorum? (1)
level 7 hakkında bilgi almak istiyorum.
Röfle çizgi görünümünü yumuşatmak için ne yapılabilir? (1)
Saçıma yeni röfle yaptırdım.kumral üzeri platin renk.fakat çizgi görünümü ve renk tezatlığı çok fazla.bu tezatlığı yumuşatmak ve çizgi görünümünü azaltmak için ürün önerisi verebilirmisiniz? Birde yıpranmaması için nekadar süre sonra yapmalıyım.? Tsk lee
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Açma işlemi yapmak istiyorum. (1)
Saçlarım siyaha yakın koyu kahverengi. Gri yapmak istiyorum. En azından bir kısmı gri olsun istiyorum.Hangi ürünü kullanmaliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mor şampuan tavsiyesi? (1)
Merhaba saçlarımın orta ve uç kısımları platin rengi dip boya yaptığımda turunculuk kırılsın diye elseve mor şampuan kullanıyorum fakat platin kısımlara deydiği gibi lila rengine dönüştürüyor bana hem turunuculuğu kırıcak hemde açık renkleri etkilemicek bir mor şampuan önerebilir misiniz?
Boyalı saç için şampuan önerisi ? (1)
Merhaba saçlarımı bir hafta önce sarı renge boyattım açma işlemi falan yapıldı tabi saç yoruldu sizden şampuan önerisi istiyorum.Kerastese architecte bakım maskesine başladım bu serinin şampuanınıda mı alsam diye düşünüyorum çünkü şuan vichy dermo serisini kullanıyorum saç derim için mecburum buna fakat boyattıktan sonra saç diplerim açılmayacak derecede çitişme oldu bu yüzden onun yanında bir şampuan daha kullanmak istiyorum önerinizi bekliyorum.
Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil
Organik şampuan seçimi? (1)
Insight Damaged Hair Restructurizing Onarıcı Şampuan mı yoksa maria nilla Structure Repair Sülfatsız Onarıcı Şampuan mı daha organik?(emin olmamakla beraber insightın içeriği daha temiz sanırım?sls mineral yağ paraben vs yok)
Yıpranan saç için keratin bakimi? (1)
Merhaba saçımi bitiyorum ve zaman içinde saçında bazı bölgelerde yanık gibi deformasyonlar var kestirmeklede sonuç değişmiyor ne tavsiye edersiniz?
Kirpik rengi nasıl açılır? (1)
Merhaba benim kirpiklerim siyah ve kızıla boymak istiyorum sitenizde kızıl boy var ama açıcı yok kaş için olan refectoil açıcıyı kullansam kirpikte olur mu?

Haftanın Fırsat Ürünleri