Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Boyalı ve ince telli saç için öneri? (1)
Iyi günler benim sacim ince telli ve boyalı onereceginiz sac bakim seti varmi sulfatsiz
Hangi oksidan kullanmam gerekiyor? (1)
Saçım açık turuncu yada sarı 6.0 6.1 veya 7.0 7.1 renge boyamak istiyorum ama ne çok açık nede çok koyu olmasını istemiyorum kaçlık oksidan kullanmam gerek.
Saç ve uygulanacak işlemler? (1)
Şampuan kullanımı ile botox ve keratin yükleme vb. işlemleri kullanıcı olarak nasıl karar vermeliyiz? Hangi durumlarda şampuan yeterlidir, hangi durumlarda diğer işlemlere gerek bulunmaktadır? Genel bilgilendirici bir rehberiniz var mıdır?
Saçımı uzatabilir miyim? (3)
Merhaba sanırım benim saçım ince telli ve dalgalı ben hep 3 numara saç stili ile gezen biriydim artık saçlarımı uzatmak istiyorum fakat saçım uzatmaya yatkın mı veya neler kullanmam gerek bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Uzatmalı mıyım yoksa yine 3 numaraya devam mı?
Keratin saçımı inanılmaz derecede ağırlaştırdı sebebi nedir? (3)
Merhaba bundan yaklaşık 6 ay önce saçımın yalnızca bir tarafı yandı. Ben de evde keratin bakımı yaptım. Saf keratin serum ve maske kullandım, kullanımda hata yaparak saç diplerine de uyguladım. Saçlarım ince telli ve düz. Saça ihtiyacından fazla keratin yüklemiş olmamdan saç inanılmaz derecede ağırlaştı, şekil veremiyorum versem bile 1 saat sonra sönüyor. Acaba keratin yağlanma yapıp mı saçı ağırlaştırdı yoksa keratinin kendisi mi saçı ağırlaştırdı? Saçı nasıl eski haline döndürebilirim?
Sert,şekil almayan,ince telli saçlar için öneri? (1)
Saçlarim hep diken gibi sadece bir tarafa yatiyor hiç sekil veremiyorum ve wax yada sprey kullandiğimda yapiskan parlak bi görüntü oluyo sizce saçimi yumuşatip şekil vermek için ne yapabilirim saçimi hiç uzatamiyorum ve bu benim moralimi gün içinde cok bozuyor
Dik ve Şekil almayan saçlar (1)
Merhaba saçlarımın yanları çok dik belli bir uzunluktan sonra sanki arası açılmış gibi duruyor diklikten önlerine gelicek olursak çok zor şekil alıyor şekili verdikten max 1 saat içindede bozuluyor saçlarım normal kalınlıkta bir saç hatta biraz ince demek daha uygun olur banyodan sonra çok kabarma sorunum yok fakat hacim sorunum var saçlarımın önü ne yaparsam yapayım çizgi film kahramanı Cedric in saçları gibi hep önüme düşüyor ayrıca birazda mat bir saçım var şu anda head shoulders şampuan kullanıyorum bana önerebileceğiniz herhangi bir şampuan ve şekillendirici var mı acaba?
Erkegim saclarim ince telli sampuan onerisi (1)
Saclarim ince telli herhangi bir dökulme yok sac derim sağlikli cok fazla sekillendirici kullanmiyorum guzel bir sampuan onerirmisiniz yas 18
Yağlı ve Kepekli Saç için ne kullanmam gerekiyor? (1)
İnce telli zor şekil alan bir saç tipine sahibim. Saçım 1.5 günde bir yağlaniyor ve kepekleniyor. 17 yaşındayım ne tür şampuan ve ne önerirsiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri