Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Oksidan secimi? (1)
Merhaba İgora royal 8.77 ve renk yoğinlaştırıcı 0.77 ile saç boyamayı duşunuyorum Saçım oreal var yani suan açık renk Oksidanı %20 lik yeterli mi %30luk veriyorlar âma ben daha fazla yıpranmasını istemiyorum Birde 0.77 nasıl kullanmamız gerekiyor
Oksidan Kullanımı? (1)
Elimde wella marka uygun oksidanım var ancak istediğim renk wellada yok lorealde bir renk beğendim. Sözün kısası kullandığım boyanın markasının oksidanını kullanmak zorunda mıyım? Farklı pşsa ne sakıncası olur?
Wella Welloxon Perfect Pastel 1+2 Krem Oksidan diğerlerinden farkı nedir? (1)
Wellexon pastel 1+2 ile diğerlerinin arasındaki fark nedir?
Alfaparf evolution oksidan secimi? (1)
Merhaba, Saçlarımı alfaparf evolution 11.21 ile boyamak istiyorum ancak kendi oksidanını sitede göremedim. Şuanda saçlarım platin rengi, boya yok dipler açıldıkça cila yapılıyor, aralarda çok hafif dorelikler var. Saçlarımın yıpranmadan katalog rengini alabilmesi için (koyu gri olmasını istemiyorum) kaç volüm oksidan kullanmalıyım? Bir de bu boya ile kullanacağım önerebileceğiniz oksidan markası var mıdır?
Küllü Kumral? (1)
Merhaba saçlarımın dip kısımlarını palette 7.1 küllü kumrala, uçlara doğru da 8.1 açık küllü kumrala boyamıştım şu anda akmış ve turunculaşmış aynı zamanda çok kuru. Davinesin boyasını kullanmayı düşünüyorum 8.11 küllü kumral ve 8.1 açık küllü kumral ile aynı rengi yakalayabilir miyim?İçine turunculuk için herhangi bir boya katmalı mıyım? Aktivatör seçimini 20 Volümle yapsam saçlarım daha az yıpratması için. Sonraları sadece dip boya yaparak devam etmek için. Turuncu dipler istemiyorum. Bir de Davines a new color ile mask boya arasındaki fark nedir hangisini seçmeliyim?

Haftanın Fırsat Ürünleri