Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Küllü Kumral? (1)
Merhaba saçlarımın dip kısımlarını palette 7.1 küllü kumrala, uçlara doğru da 8.1 açık küllü kumrala boyamıştım şu anda akmış ve turunculaşmış aynı zamanda çok kuru. Davinesin boyasını kullanmayı düşünüyorum 8.11 küllü kumral ve 8.1 açık küllü kumral ile aynı rengi yakalayabilir miyim?İçine turunculuk için herhangi bir boya katmalı mıyım? Aktivatör seçimini 20 Volümle yapsam saçlarım daha az yıpratması için. Sonraları sadece dip boya yaparak devam etmek için. Turuncu dipler istemiyorum. Bir de Davines a new color ile mask boya arasındaki fark nedir hangisini seçmeliyim?
30 volüme ile kızıl boyama (1)
30 volüme oksidana tam tüp akos kızıl boya ve yarım tüp igora kızıl yoğunlaştırıcı sıkıcam. kızıl boya için 30 volüme oksidan yorucu mudur sorun yaşatır mı. tam tutsun diye 30 düşündüm. saçlarım 9 aydır kızıldı. geçen ay biraz açtım kumrala boyadım tutmadı tekrar kızıla boyamak istiyorum şu an taban koyu renk olduğu için 20 volüme yerine 30 aldım hata mı yapıyorum. bu arada geçen ay boyadığım boya iyice aktı alttan saçımın açılan yeri ve dalgalanmalar belli oluyor
saç rengimi değiştirmek istiyorum-öneri (1)
merhaba, saçlarım diplerden siyah boylarda ise kahverengi-boya. ben saçlarımı 5.5 altın kahve yapmak istiyorum. saçlarım uzun ve gür. bu nedenle kaç tüp boya ve hangi oksidanı tercih etmeliyim bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
Oksidan seçimi? (1)
Merhaba. Benim saçım oryalle 10 tonuna kadar acildi. Hafif dorelik var yok arasi. Ben 9 tonlarina boyamak istiyorum. Sıcak bir 9. Haliyle bana yuzde 20 lik bir oksidan yeter mi, yoksa 30 vol. Mu kullanmaliyim? Okudugum yorumlardan biraz kafam karisti. Sormak istedim. Bu arada davinesin 9 lu tonlarından tercih yapmak istiyorum. Yipranan saçımi toparlar belki
Oksidan kullanımı ile ilgili öneri? (1)
Merhaba, schwarzkopf essensity 8, 9,60 saçboyası aldım. Elimde luo color her renkte kullanılan oksidan var . Kullanabilirmiyim. Yada hangi numara oksidan kullanmalıyım?
Davines mask serisi için öneri? (1)
Merhaba. Davines mask 8.1 6'lık oksidanla birlikte boyamak istiyorum. şu anki saçımda açıcı üstüne 8.1 boyanmıştı. çok koyumu olur acaba 6'lık oksidanla?
Wella Welloxon Perfect Pastel 1+2 Krem Oksidan diğerlerinden farkı nedir? (1)
Wellexon pastel 1+2 ile diğerlerinin arasındaki fark nedir?
Oksidan Kullanımı? (1)
Elimde wella marka uygun oksidanım var ancak istediğim renk wellada yok lorealde bir renk beğendim. Sözün kısası kullandığım boyanın markasının oksidanını kullanmak zorunda mıyım? Farklı pşsa ne sakıncası olur?
Alfaparf evolution oksidan secimi? (1)
Merhaba, Saçlarımı alfaparf evolution 11.21 ile boyamak istiyorum ancak kendi oksidanını sitede göremedim. Şuanda saçlarım platin rengi, boya yok dipler açıldıkça cila yapılıyor, aralarda çok hafif dorelikler var. Saçlarımın yıpranmadan katalog rengini alabilmesi için (koyu gri olmasını istemiyorum) kaç volüm oksidan kullanmalıyım? Bir de bu boya ile kullanacağım önerebileceğiniz oksidan markası var mıdır?

Haftanın Fırsat Ürünleri