Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç açma işlemi ve boya? (2)
İyi akşamlar benim saçlarım bebek kumralı, ama şu an dibim geldiği için dip boyası yapmam gerekiyor kendi doğal saç rengim küllü açık kumral saçlarımın dibini açıp tekrar üzerine boya uygulaması için hangi açıcıyı ve hangi boya numarasını kullanmam gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Saç rengini açmak istiyorum. (1)
Saçım şuan boyalı ve Kahverengi ben saçımın rengini değiştirmek istiyorum. Önce açıp rengin daha iyi tutmasını sağlamak istiyorum kaç volümlük açıcı almalıyım? Görsellerde saçımın şuan ki rengi ve istediğimi paylaştım.
Saçımı gri renge boyamak için öneri? (1)
Merhabalar. ben saçımı gri yapmak için açtım. ama böyle bir kısmı sarı bir kısmı turuncu garip bir renk oldu. daa sonra biraz daha açtım ama gri boya küllü kahve rengini verdi. ne yapmalıyım ve saçımı platine açmak için önereceğiniz bir marka var mı? bir de gri saçı küllü gri olarak tutturacak ve kalıcılığı yüksek bir marka öneriniz? şimdiden çooook teşekkürler.
Koyu saç renginden açık saç renklerine geçiş? (1)
Merhaba benim saç rengim şuanda koyu kestane ve çok fazla beyazım bulunmakta o yüzden saç rengimi daha açık tonlara değiştirmek istiyorum. Fakat bir kez siyahtan sarıya dönmek isterken saçlarım malesefki yandı.Kısa kestirmek zorunda kalmıştım .şimdi tekrar açtırmak istiyorum açıkcası korkuyorumda birazcık bu yüzden bukez evde kendim denemek istiyorum. Bana boya tonları ve açıcılar hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen
Saca ısilti verme için öneri? (1)
Iyi gunler sacimi 5.65 palette ile boyadim cok koyu oldu simdi 2 3 ton acmak istiyorum küllü tonlarinda ombre gibi isiltida olabilir ne kullanmam gerekir
Saç boyası hk. (1)
Saçımı küllü sarı yapmak istiyorum.fakat diplerim bir tık köyü olsun çünkü birden hepsi sarı hos olmaz diye düşünüyorum.alacagim boya ve acicilari söyler misiniz ?
Saç açıcı ve boya hakkında (1)
Saçım koyu kumral.kac volume ile açmam gerekiyor ? Saçımı açtıktan sonra ıgora 12.1 sandra ekstra açicili boya kullanırsam saçım kopar mi ? Boyayabilir miyim bu boyayla ?
Açma tonlama ? (1)
blondme +9 açıcı 30 vol oksidan aldım siyah saçlıyım birde b-cool additive açma tonlama aldım karıştırmak için açıcıya bi sorum var bu b-cool açarken kızıllık ve turunculugu alırmı onun için mi kullanılıyor merak ettim teşekkürler
Saç açıcı hush hakkında öneri? (1)
Merhaba, 3-4 ay önce saçlarım kuaförümün açıcıyı saçımda fazla bekletmesinden dolayı yandı bende bende saçımı çok kısa kestirmek zorunda kaldım kendi saçım oldukça beyaz ve diplerden 2cm kadar uzadı uçlarda hala kahvemsi boya duruyor uzadıkça kestirip boyalı uçlardan kurtulup doğal haline bırakmak istiyorum ama bunun için dahada kısa kestirmem lazım onu da istemiyorum boyayı akıtıp güzel bir yumuşak sarı renkte devam etmek istiyorum ama boya olduğu için yapamıyorum ne önerirsiniz..
Saçlarımda siyah boya var, nasıl yakmadan açarım? (1)
Merhaba, saçlarım çok fazla işlem gördü. En son kahveye boyadım ama o da bayağı koyu çıktı. Bundan önce de yine koyu renklere boyamıştım. Bakır tonlarında bir saç istiyorum, nasıl yakmadan açabilirim?

Haftanın Fırsat Ürünleri