Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan yanına takviye keratin önerisi ? (1)
Insight Anti-Hair Loss Fortifying Dökülme Önleyici Şampuan 900ml kullanıyorum yanında bakım olarak kullanabilcegim daha fazla destekleyici bi ürün kullanabilirmiyim hem saçı fazla yormucak hemde saçı besliyip keratin özelligi olucak bi şekilde önerebileceginiz ürün varmi yada kullanmam uygun olur mu
Loreal saç serumu önerisi? (1)
Loreal Serioxyl Denser Hair Gelee Yoğunluk Arttırıcı Jel Serum 90ml Loreal Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum 90ml Bu ürünlerden birisi sıvı birisi jel sanırım kıvam olarak yani. Jel olan sanırım daha yeni ürünü çünkü sürekli serum olanı bulunurdu piyasada. İkisinden birisini alıcam ama kararsızım ikisinde de yine pipetle uygulama yapıyoruz ve fiyatları da aynı fakat hangisi daha etkili ? sizce hangisini tercih etmem daha doğru olur ?
Kerastase kullanımı? (3)
Benim saçlarım cansızlaştı kökleri eskisi gibi değil kuru gibi yani çok inceldi ve anlım çok açıldı. eskiden saçlarım yağlıydı şimdi değil ben bunları kerastase ye yazdım bana Specifique Thinning Hair Set ini önerdiler. ama kerastase nin sitesindeki kullanımı anlatan vidyolar çok saçma yani hiç birşeyi net anlatmıyor. eğer siz biliyorsanız bu setin içindeki 3 ürünün nasıl ve ne sıra ile kullanıldığını bana söylermisimiz?
Saç dökülmesi için hangi ürün kullanmam gerekiyor? (1)
Merhabalar 35 yaşında erkeğim saçlarım yoğun olarak dökülmekte olup seyreklesmektedir hangi ürünü önerirsiniz. Ayrıca 1. Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum 2.Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici Aminexil Serum 3.Kerastase Densifique Homme Erkekler İçin Saç Bakım Serumu bu 3 ürün arasındaki fark nedir? Ayrıca bunların dışında kullanabileceğim daha etkili bir ürün varmı.
Keratin Bakımı? (2)
8 ay önce keratin bakım yaptırdım yapan kişi diplere de uyguladı. Uygulamadan sonra saçım dökülmeye başladı ve şuan özellikle sağ bölümde sol bölgeye oranla belirgin bir şekilde azalma var. Ne yapmalıyım, nasıl eski haline döndürebilirim?
Saclarim dokuluyo (1)
Saçlarımın tepesi dökülüyor zayif ince ve güçsüz kaldı 22 yaşındayim daha saçlarımın canlanmasi ve gurlesmesi icin ne yapabilirim cok ince
Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum aminexil içeriyor mu (1)
saçlarım mevsimsel dönemlerden, stresten dökülüyor ve yıprandı Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum etkili olabilir mi anladığıma göre içinde aminexil yok
Saçlarım gür ama dökülüyor? (1)
Herkese saçım nasıl diye sorduğumda gür ve sık cevaplarını alıyorum. Bence de öyle ve dökülme falan da yok çok şükür. Ama saçımı elime her attığımda saç geliyor ve bunun nedenini bir türlü çözemedim. Ucunda beyaz bir yağla geliyor bu arada. Bu arada şu anda sınav stresi içersindeyim ondan kaynaklanıyo olabilir mi ama sadece elimi attığımda geliyor.
Dökülme sorunum için hangi şampuan kullanmalıyım? (1)
Ince telli, az, cansız, dökülen saclarım var. 2 gunde bir yikamam gereken yağ dengesinde. Gurlestirmek dokulmeyi durdurmak ve cogalmak icin hangi sampuanı kullanmaliyim. Loreal absolut repair uygun mu?
Erken yaşta saç dökülmesi (1)
16 yaşında ve erkeğim. Saçımı yıkamadığım günler 15-20 tel , yıkadığım günler ise 35-40 tel saçım dökülüyor. Bu yaşta bu normal bir durum mudur?

Haftanın Fırsat Ürünleri