Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Keratin Bakımı? (2)
8 ay önce keratin bakım yaptırdım yapan kişi diplere de uyguladı. Uygulamadan sonra saçım dökülmeye başladı ve şuan özellikle sağ bölümde sol bölgeye oranla belirgin bir şekilde azalma var. Ne yapmalıyım, nasıl eski haline döndürebilirim?
Saç dökülmesi için öneri? (1)
Cildiye ve dahiliye polik. gittim yaptırdığım kan tahlillerinde birşey çıkmadı ama saçlarım çok dökülüyor ve yıkadıktan 4 5 saat sonra kaşıntılı saç derisi şikayetim var, ayrıca kepek de var.
Mevsimsel saç dökülmesi sürecinde neler yapılmalı ? (1)
İnce telli bir saç yapım var ve her sene eylül aylarında saç dökülmesi problemi yaşıyorum ve bu neredeyse ocak ayına kadar devam ediyor. Özellikle duştan sonra tararken çok fazla dökülüyor taramaktan korkar hale geliyorum. Özellikle 2-3 gün saçımı yıkamadığım zaman yağlanıyor ve o sonrasında yıkayınca dökülüyor. Gerek bitkisel gerekse kimyasal şampuanlardan denedim fakat bu süreçte bir etkisini görmedim. Kan değerlerimde de bir sorun yok. Bu süreç bu şekilde devam eder mi yoksa önleyebileceğim bir şeyler olur mu ?
Saç dökülmesi için hangi ürün kullanmam gerekiyor? (1)
Merhabalar 35 yaşında erkeğim saçlarım yoğun olarak dökülmekte olup seyreklesmektedir hangi ürünü önerirsiniz. Ayrıca 1. Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum 2.Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici Aminexil Serum 3.Kerastase Densifique Homme Erkekler İçin Saç Bakım Serumu bu 3 ürün arasındaki fark nedir? Ayrıca bunların dışında kullanabileceğim daha etkili bir ürün varmı.
İnce telli yağlı saçların dökülmesi? (3)
merhaba 40 yaşında ince telli ve yağlı saçlara sahibim haliyle saç dökülmesi sorunu yaşıyorum.Önerebileceğiniz şampuan vb ürenler nelerdir
Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum aminexil içeriyor mu (1)
saçlarım mevsimsel dönemlerden, stresten dökülüyor ve yıprandı Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum etkili olabilir mi anladığıma göre içinde aminexil yok
Saç Derisi Ve Saç Köklerinin Oksijensiz Kalması ! (1)
Merhaba saç dökülmesi ve saç tellerimin incelmesinden kaynaklı tesadüfen uğradığım bir kozmetik firmasında kameralı saç analizi yaptırdım buna istinadan inceleme sonucunda saç köklerinin ve saç derisinin oksijensiz kaldığını söylediler bu sebepten dolayıda dökülmenin meydana geldiğini söylediler bunun asıl tanımı ve çözümü nedir sizce yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Saclarim dokuluyo (1)
Saçlarımın tepesi dökülüyor zayif ince ve güçsüz kaldı 22 yaşındayim daha saçlarımın canlanmasi ve gurlesmesi icin ne yapabilirim cok ince
Erken yaşta saç dökülmesi (1)
16 yaşında ve erkeğim. Saçımı yıkamadığım günler 15-20 tel , yıkadığım günler ise 35-40 tel saçım dökülüyor. Bu yaşta bu normal bir durum mudur?
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim? (1)
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim?

Haftanın Fırsat Ürünleri