Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

3D men Şampuan? (5)
Bundan önce Daviner yağlı saçlar için ve kerastase yağlı saçlar için kullandım. en son insight yağlı saçlar için kullandım. fakat istediğim etkiyi alamıyorum saçlarım dökülüyor ve 1 günde yağlanıyor. suanda 3D MEN kullanıyorum güzel şampuan ve güzel temizliyor fakat. 4 5 saat sonra saçlarım yağlanıyor ve mentolden mi bilmiyorum saç derim ve anlım yanaklarıma kadar kıp kırmızı oluyor yarım saate anca geçiyor sanırım mentol etkisinden dolayı. davines saç dökülmesi için kullanmam sizce mantıklı mı yeni saç ektirdim ve 10 gün oldu. görüşlerinizi bekliyorum.
Dökülme problemi için tavsiye? (1)
Size bir önceki sorumda erkek tipi saç dökülmesi için yardım istemiştim, sizde kerastese 42×6 serum ve şampuan setini tavsiye etmiştiniz, ben bu seti alıcam ama benim çalıştığım ortam kömür madeni ve saçlarım çok kirli oluyor, banyoda kerastese şampuandan önce başka bir şampuanla yıkasam, ondan sonra kerastese şampuanla temiz saç derisini ve saçı yıkasam nasıl olur, bu ilk temizleme şampuanı olarak insight marka şampuanlardan almak istiyorum, zaten kerastese dökülme önleyiici şampuan kullanıcam bunun yanında insight hangi çeşit şampuanını dökülme yaşayan bir erkeğe tavsiye edersiniz, sitenizde insight nin onarıcı, besleyci, enerji vs çok çeşit şampuanı var, siz hangisini bana tavsiye edersiniz
Saç dökülmesi hakkında bilgi almak istiyorum? (3)
Merhabalar, Aslında nasıl bir saç yapısına sahibim tam bilemiyorum ancak saçımı yıkadığım zaman gün boyunca canlı ve dolgun görünüyor ancak ertesi gün saçım canlılığını yitiriyor ve çöküyor hafif yağlanmaya başlıyor ve tekrar saçımı yıkadığımda küvet giderini tıkayacak kadar dökülme oluyor ayrıca tepe noktasında dibi görünecek kadar kelleşme başladı. 3 ay önce internetten araştırıp bütçeme de uygun gördüğüm Insight şampuan ve serumu aldım kullandım, ilk 2 hafta cidden kendini farkettirdi dökülme azaldı ancak sonra her şey eskiye döndü şuan halen kullanmaktayım serum bitmek üzere şampuanda aynı bitmek üzere bu yüzden gerçekten en azından dökülmeyi durduracak ve kepek yapmayacak bir ürün kullanmak istiyorum. Benim saçımın durumu anlattığımdan ibaret, sizce benim saçımın problemi ne, hangi ürünü kullanmalıyım ve ne yapmalıyım?
Dökülme sorunum için hangi şampuan kullanmalıyım? (1)
Ince telli, az, cansız, dökülen saclarım var. 2 gunde bir yikamam gereken yağ dengesinde. Gurlestirmek dokulmeyi durdurmak ve cogalmak icin hangi sampuanı kullanmaliyim. Loreal absolut repair uygun mu?
Saçım çok dökülüyor ve saç derim bir garip? (1)
saçlarım son sene içinde çok garipleşti. ben nerdeyse bir yıl önce mart ayında bitlendim ve ağustos'da kurtuldum. yaklaşık bir ay sonra saç dökülmelerim başladı. örneğin, sabah kalktım ve saçımı seyrek tarak ile taradım ve dökülen saçlardan kurtulduğuma emin oldum. bir saat bile geçmeden elimi saçımın ucuna atıp hiç zorlamadan çektiğimde en az sabah çıkan saç kadar çok döküldü. saçlarım bitlendikten önce gür ve uzundu. ilk beş ayda bu durumu bitden dolayı sandım ve umursamamaya çalıştım. ama saçlarım seyrekleşti ve kırgınlaştı. saçlarım omuz hizamda olduğu için topluyorum ve hafatda en az bir kere toplasam bile saçımda iz bırakıyor. ayrıca saçlarım bitlendikden sonra çok kabarmaya başladı. yıkandıkdan 3 gün geçmeyene kadar hiçbir şekilde saçlarımı tarakla bile dindiremiyordum. ve son olarak saçlarımı kaşıdığımda tırnaklarıma beyaz, kepek olması için fazla yumuşak, şeyler doluyor. öyle bir şey ki elime alıp yuvarladığımda cildimde biraz yağ bırakıyor ve yok olup gidiyor. haftada 2 kez yıkanıyorum ve şampuandan başka bir ürün kullanmıyorum saçlarım için. zaten daha önce saçlarımla hiçbir şey yapmadım. hiç boyamadım veya krem kullanmadım. sadece bitlendiğim zaman ilaç kullanmıştım o kadar.
Loreal Serioxyl Denser Stemoxydine Hair Serum hakkında öneri? (4)
Merhabalar Loreal Serioxyl Denser Hair serum aldım https://sachane.com/loreal-serioxyl-denser-hair-serum-90ml-yeni.html Yukarıdaki linkteki üründe 1700 ya da 1000 yeni saç çıkarıcı etkiden bahsedilmiyor fakat bu yeni formulü 3 ay gibi düzenli kullanılması halinde aynı etkiyi yaratacak mıdır? Yoksa sadece incelen ve seyrelen saçı yoğunlaştırıcı,kalınlaştırıcı bir etkisi mi var bunu merak ediyorum?
wella sp maximum şampuan(erkek)? (2)
bu şampuanı kullanmaya yeni başladım kuaförümde yapılan bi işlem sonrası kuaförüm bu şampuanı kullanmamı önerdi(normalde o işlem sonrası dökülme işlemi baya duruyordu ama çok uzun sürmüyordu bu ve kuaförüm de şampuanla beraber kullanman daha iyi olur dedi)daha sonra şampuanı kullanmaya başladım ancak 1 hafta sonra her şey tersine dönmeye başladı saç dökülmem normale göre arttı internetten bakındım acaba bu şampuanı toniğiyle birlikte kullanmak mı şart?bunların yanı sıra şampuan 2017 ekimde üretilmiş acaba kullanım tarihi geçmiş midir (kutuda birşey yazmıyor)
Saç dökülmesi için öneri? (3)
saç dökülmesi için bu zamana kadar henüz hiç bir ürün kullanmadım. ailede saç dökülmesi yok. tepe bölgesi erkek tipi saç dökülmesi için sorularım şunlar ; 1- saç dökülmesi için kullanacağım ürünler hakkında hiç bir fikrim yok. kullanmam gereken ürünleri ve kullanmam gereken süreleri nelerdir. 2-aminexil serumu ömürboyumu kullanmalıyım. yani kullandıktan sonra kesersem tekrar dökülmeler olurmu. (bu sorum tavsiye edeceğiniz diğer ürünler için de geçerli.yani ömürboyumu kullanmalıyım ve kesersem dökülmeler olurmu.) 3-tavsiye edeceğiniz ürünlerin vücuda ve genetik bir zararı varmıdır. örneğin aminexil serumun bir zararı varmıdır. bu sorularıma vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Loreal saç serumu önerisi? (1)
Loreal Serioxyl Denser Hair Gelee Yoğunluk Arttırıcı Jel Serum 90ml Loreal Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum 90ml Bu ürünlerden birisi sıvı birisi jel sanırım kıvam olarak yani. Jel olan sanırım daha yeni ürünü çünkü sürekli serum olanı bulunurdu piyasada. İkisinden birisini alıcam ama kararsızım ikisinde de yine pipetle uygulama yapıyoruz ve fiyatları da aynı fakat hangisi daha etkili ? sizce hangisini tercih etmem daha doğru olur ?