Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Sac derisindeki kaşıntı için öneri? (1)
Merhabalar saçim ince telli ve son zamanlarda hem kaşıntı var hem dokulme ne kullanırsam kullaniyim engelleyemiyorum.Ne tavsiye edersiniz?
Saç dökülmesi için öneri? (1)
Demirim ve feritinim çok düşük, saçımda kabuklanma ve aşırı dökülme var. Kabuklanma için uygun bir şampuan kullanıyorum, ancak dökülmeyi önlemek için öneriniz nedir?
Gebelik sonrası çok dökülen saçlar için ne yapılabilir? (1)
6 aydır dökülüp yerine yeni çıkan saçları nasıl hızlı uzaması sağlanır.
Saç dökülmesi için öneri? (1)
Cildiye ve dahiliye polik. gittim yaptırdığım kan tahlillerinde birşey çıkmadı ama saçlarım çok dökülüyor ve yıkadıktan 4 5 saat sonra kaşıntılı saç derisi şikayetim var, ayrıca kepek de var.
Keratin Bakımı? (2)
8 ay önce keratin bakım yaptırdım yapan kişi diplere de uyguladı. Uygulamadan sonra saçım dökülmeye başladı ve şuan özellikle sağ bölümde sol bölgeye oranla belirgin bir şekilde azalma var. Ne yapmalıyım, nasıl eski haline döndürebilirim?
Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum aminexil içeriyor mu (1)
saçlarım mevsimsel dönemlerden, stresten dökülüyor ve yıprandı Phyto Phytocyane Densifying Treatment Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum etkili olabilir mi anladığıma göre içinde aminexil yok
Dökülme sorunum için hangi şampuan kullanmalıyım? (1)
Ince telli, az, cansız, dökülen saclarım var. 2 gunde bir yikamam gereken yağ dengesinde. Gurlestirmek dokulmeyi durdurmak ve cogalmak icin hangi sampuanı kullanmaliyim. Loreal absolut repair uygun mu?
Erken yaşta saç dökülmesi (1)
16 yaşında ve erkeğim. Saçımı yıkamadığım günler 15-20 tel , yıkadığım günler ise 35-40 tel saçım dökülüyor. Bu yaşta bu normal bir durum mudur?
Saç Derisi Ve Saç Köklerinin Oksijensiz Kalması ! (1)
Merhaba saç dökülmesi ve saç tellerimin incelmesinden kaynaklı tesadüfen uğradığım bir kozmetik firmasında kameralı saç analizi yaptırdım buna istinadan inceleme sonucunda saç köklerinin ve saç derisinin oksijensiz kaldığını söylediler bu sebepten dolayıda dökülmenin meydana geldiğini söylediler bunun asıl tanımı ve çözümü nedir sizce yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Saçlarım gür ama dökülüyor? (1)
Herkese saçım nasıl diye sorduğumda gür ve sık cevaplarını alıyorum. Bence de öyle ve dökülme falan da yok çok şükür. Ama saçımı elime her attığımda saç geliyor ve bunun nedenini bir türlü çözemedim. Ucunda beyaz bir yağla geliyor bu arada. Bu arada şu anda sınav stresi içersindeyim ondan kaynaklanıyo olabilir mi ama sadece elimi attığımda geliyor.

Haftanın Fırsat Ürünleri