Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Buklelerimi canlandırmak ve kuru saçlarım için tavsiyeniz nedir? (1)
Merhaba, kısa saçlarımın hali bukleli ve dalgalı arasında her gün değişmekte. bazen maşa yapılmış bazense sönük cansız süpürge gibi. kullandığım ilaç yüzünden kuru saç ve saç derim var. bunun için bir süredir schwarzkopf un bc serisini kullanıyordum. ama yetersiz geldiğini hissediyorum. saçlarımın uçlarına doğru hala kuruluk var hala her gün farklı şekillerde. saçlarımın her gün farklı biçimlerde olmasını önleyecek disipline sokup buklelerimi kazandırıcak aynı zamanda kuruluğa karşı ne önerebilirsiniz? parabensiz ürünler tercihimdir. Teşekkürler. İyi günler dilerim.
Kıvırcik bukle belirginlestirme? (1)
Merhaba saçlarım kivircik ve fazlasıyla ince telli kuru ve hacimsiz saçlarımı hacimlendirecek buklelerini belirginlestiricek ürün tavsiye edermisiniz
Perma sonrası şampuan, bakım kremi, şekillendirici önerisi? (1)
Saçlarım ince telli, normal (yağlı-kuru değil ancak perma sonrası kuru olacak) açık kumral ve düz. Bir yıl önce yaptırdığım perma dışında işlem yok. saçlarım düzleşmeye meyilli. Tekrar perma yaptırmayı planlıyorum ancak permayı da uzun süre kullanabileceğim şampuan, saç kremi ve şekillendirici konusunda kafam karışık. Önerileriniz?
Saçlarımı tekrar istiyorum (1)
Merhaba ben saçımı açtırdım fakat buklelerim bozuldu ve geri istiyorum buklelerimi:( kestirmem işe yarar mı
İnce Telli Saçı Gürleştirmek Mümkün Müdür? (1)
Merhaba, saçlarım ince telli, dalgalı olduğu için köpük vs kullanımında bile sönük kalıyor. Saçlarımı gürleştirmek ve bukleleri iyice belirginleştirmek için ne yapabilirim?
Bukle Belirginleştirici Olarak Davines (1)
Saçlarım çok kıvırcık ve neme ihtiyacı var. Davines markasının durulanabilen saç kremini mi kullanmalıyım? Durulama yapılmayanı mı ve aralarında bir fark var mı?
KIVIRCIK SAÇLAR BUKLE ŞEKLİNDE UZAMASI VE DÖKÜLMEMESİ (1)
Merhaba,saçım yoğun kıvırcık ve kalın telli, çabuk yağlanır. , matrix curl serisini kullanıyorum. maske vb için wella sp. aldım hiç memnun kalmadım. Aradığım ürün saçımı hızlı uzamasını sağlayacak, koparak ve mevsimsel olarak dökülmesini engelleyecek, kabarmasını ve elektriklenmesini engelleyecek, buklelerini belirginleştirecek saç şampuanı, kremi, maskesi ve şekillendiricisi için bir set . ürün önermenizi rica ederim . birde güzel kokmasını istiyorum. her gun saçımı yıkıyorum ancak saçım şuan omuzlarımda ve 2 senedir yavaş uzuyor.

Haftanın Fırsat Ürünleri