Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan Önerisi (4)
Benim saçlarım uzun (burun ucuna kadar) ve ne ince ne kalın telli diyebilirim. Şampuanla saçımı yıkadıktan sonra elektriklenme ve kabarma oluyor ve şampuanla yıkarkan saçım 5-15 tel arası elime geliyor belkide daha az ama uzun olduğu için çok gözüküyor olabilir. Kuaförüm saçların çok cansız dedi ve bana insight dökülme karşıtı şampuan önerdi. Saçlarımdaki elektriklenme, kabarma, cansızlığı ve dökülme tam varmı bilmiyorum ama buna göre bir şampuan önerebilir misiniz?
Saç dökülmesi hakkında bilgi almak istiyorum? (3)
Merhabalar, Aslında nasıl bir saç yapısına sahibim tam bilemiyorum ancak saçımı yıkadığım zaman gün boyunca canlı ve dolgun görünüyor ancak ertesi gün saçım canlılığını yitiriyor ve çöküyor hafif yağlanmaya başlıyor ve tekrar saçımı yıkadığımda küvet giderini tıkayacak kadar dökülme oluyor ayrıca tepe noktasında dibi görünecek kadar kelleşme başladı. 3 ay önce internetten araştırıp bütçeme de uygun gördüğüm Insight şampuan ve serumu aldım kullandım, ilk 2 hafta cidden kendini farkettirdi dökülme azaldı ancak sonra her şey eskiye döndü şuan halen kullanmaktayım serum bitmek üzere şampuanda aynı bitmek üzere bu yüzden gerçekten en azından dökülmeyi durduracak ve kepek yapmayacak bir ürün kullanmak istiyorum. Benim saçımın durumu anlattığımdan ibaret, sizce benim saçımın problemi ne, hangi ürünü kullanmalıyım ve ne yapmalıyım?
Hangi şampuanı kullanmalıyım? (1)
Merhaba saçlarım aşırı cansız yıpranmış ve adeta yanmış gibi duruyor kerastase nutrive kullanıyorum duştan sonra tarıyorum saçlarımı fön çekiyorum şekillendirici hiç kullanmıyorum kullanmadım ama saçlarım hiç istediğim gibi şekil almıyor ve aşırı cansız duruyor eskiden saçlarım aşırı gür ve sağlıklıydı şuanda kaşınıyor kepek oluşuyor ne yapsam düzelmedi kerastase kullanayım dedim acaba yanlış bir seri mi kullanıyorum diye düşünüyorum beni bilgilendirirmisiniz
ince telli yağlı ve dökülen saçlar (1)
merhaba , saçlarım çok ince telli aşırı yağlı ve dökülme çok ciddi açılmalar oldu kan değerlerime baktırdım sorun yok sanırım iyi bir ürün kullanmam gerekiyor kerastase ürünlerinden herkes çok memnun banada iyi gelirmi bilemiyorum siz ne önerirsiniz lütfen gün içerisinde dönüş yaparsanız sipariş geçmek istiyorum saçlarımın yağ dengesi otursun güçlü ve canlı gözüksün istiyorum desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar
Sağlıklı Olmaları İçin En Doğrusu Nedir? (1)
Saçlarım düzgün olmamakla birlikte, kıvırcık yapıya sahip ama düzlestirici olmasa da sürekli fön çektirdiğim ve sıradan şampuanlar kullandığım için uçları sürekli kırık, uzamıyor, mat ve sert. Bu durum beni çok üzüyor. Son zamanlarda kepekler iyice arttı, çok araştırdım ama sülfatsız, parabensiz şampuanlarda da kararsız kaldım. beğenenler olduğu gibi kötüleyen de bir sürü kişi var. Bana bu konuda tavsiyede bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Cansız Saçlar (1)
Merhaba, benim saçlarım küçüklüğümden beri çok gür ve uzundu fakat yaklaşık 5 yıl önce boya yüzünden yandı saçlarım, döküldü. Şuanda seyrelmeler var ve çok cansız sönükler. Her türlü yağ, şampuanı denedim,düzeltemedim. Ne yapmam gerekiyor ve hangi şampuanı kullanmalıyım bilmiyorum.
Artego Rescue Serum Kullanımı (1)
Artego Rescue şampuan kullanıyorum; memnun olduğum için serumunu kullanmayı düşünüyorum. Saçlarımda aşırı dökülme yok ama cansız, serumu ne sıklıkla, ne kadar süre, ne kadar miktar kullanmalıyım?
Yıpranmaya Bağlı Saç Dökülmesi (1)
Şuan 23 yaşındayım. Saçlarım önceden kalın telli ve çok gürdü; fakat lisede her gün düzleştirdiğim için saçlarım dökülmeye başladı ve kaç yıldır hala daha dökülmeye devam ediyor. Saçlarım hiç kalmadı diyebilirim. Aynı zamanda artık saçlarım çok cansız ve sağlıksız :( Saç dökülmesinin, saçlarımı düzleştirdikden sonra sağlıksız ve cansız kalmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte kullanmadığım saç bakımları, bitkisel yağlar, kremler kalmadı ve hala daha devam etmesi ve saçlarımın ciddi anlamda az olduğunu görünce sinirlerim bozulmaya başladı resmen :( Gelelim soruma :)) Keratin bakımını çok araştırdım. Saç için gerekli bir madde ve bakımın saça sağlık kazandırdığını biliyoruz. Şimdi ben diyorum ki saçlarımın sağlıksız olduğundan dolayı döküldüğünü düşündüğüm için ben de bu bakımdan yaptırsam, saçlarımın sağlığı yerine gelse, saçlarımın dökülmesi durur mu, yerine saçlar çıkar mı? Ne yapmam gerekiyor? Lütfen bana bir fikir verin. Cevabınızı bekliyorum. Biraz uzun oldu, ama kusura bakmayın. Şimdiden teşekkür ederim.
İnce Telli Saçta Şekil Sorunu (1)
Merhaba; yaşım 20. Daha önce saçımda hiçbir sorun yaşamadım fakat son zamanlarda saçım artık kalkmamaya başladı. Sabah evde aynada çok güzel gözüken saçım dışarıya çıkar çıkmaz en ufak bir darbede yerle bir oluyor, sadece ön tarafı değil, arka taraflar da düşüyor. Sağ taraf sol tarafa dayanıyor, ön taraf anlıma düşüyor; akşam gün bitiminde zaten nakavt bakımsız, çirkin ve darmadağın gözüküyor. Bu sorun çok canımı sıkmaya başladı:) Bana uzman birinin tavsiyeleri gerekiyor. Bu da mahalle berberlerinin olmadığı kesin. Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler. Not: Öncesine göre saçımın uzaması çok azaldı, küçükken gür ve hızlı uzayan saçlarım vardı :(
Yıpranmış Mat Cansız Saçlar (1)
Merhabalar , benim sık ve gür saçlarım var ama son zamanlarda oldukça mat , cansız yıpranmış gibi duruyor saç uclarım beyazımsı gibi. saçımı kuruturken çok fazka kabarıyor ve elektirikleniyorr.. kepek ve yağlanma problemim yok daha canlı , güçlü, ipeksi bir görünüm için ne yapmalıyım , sampuan , bakım kremi, şekillendirici hatta saç kurutma makinesine kadar tavsiye verirseniz çok sevinirim iyi çalışmalarr

Haftanın Fırsat Ürünleri