Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçı Islatmayan Wax Önerisi (1)
Selamlar, Toni&Guy'ın waxını kullanıyorum. Saçıma sürdüğümde ve ardından şekillendirmek için taradığımda saçıma jöle sürmüş gibi ıslak görüntü bırakıyor. Bu görüntüyü bırakmayacak ve doğal görünmesini sağlayacak bir ürün var mı? Teşekkürler.
Beyaz Saçlar (2)
40 yaşındayım. Saçlarımda yoğun miktarda beyaz var. Kafamdaki görünüm siyahtan çok beyaza yakın. Bu beyazları azaltmak ya da en azından görüntüyü siyaha yakın bir hale çevirmek istiyorum. Boya ile de saçımı da birden simsiyah bir şekle dönüştürüp dolaşmak istemiyorum. Doğal bir şekilde beyazları azaltıp siyaha yakın bir görünüm için ne yapmalıyım? Ne kullanmamı, sizden ne sipariş etmemi tavsiye edersiniz? Berberim Loreal Silver şampuanın işe yarayacağını söyledi. Tek başına işe yarar mı? Sitenizden okuduğum kadarıyla o boyalı saçların sarımsı hale dönüşmesini engellemek için. Siz ne tavsiye ediyorsunuz? Şampuan yeterli olur mu? Yoksa Loreal Cover5, Wella SP pigment, Goldwell , Kyana ürünlerinden kullanmam mı gerekiyor? Dediğim gibi benim için önemli olan görüntünün birden beyazdan siyaha dönüşmemesi, sırıtmaması! Teşekkürler.
Gür ve Aşırı Sık Saçlara Wax (1)
Saçlarım dalgalı, çok gür ve çok sert. Benim için doğal ve fresh gösteren, çok parlak ve ıslak görünümü olmayan, iyi bir wax önerebilir misiniz?
Saç Şekillendirme Ürün Tavsiyesi (1)
Kalın ve gür, kabaran saçlarım var. Şekillendirmek için ne kullanabilirim? Doğal ve mat bir görünüm istiyorum.