Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Sarışınlar için şampuan? (1)
Schwarzkopf blond me şampuanını doğal küllü sarısı saçlarımda kullanırsam saç rengimde herhangi bir yan etki yapar mı ? Yoksa bu şampuanlar sadece boyalı saçlar için mi üretiliyor
J.F. Lazartigue Emulsion Colorante Amonyaksız Saç Boyasının Kullanıcı Memnuniyeti (1)
Merhaba, bu boyayı kullanmak istiyorum, çünkü artık hem doğal rengime dönmek hem de saçımı yıpratmadan renklendirmek istiyorum. saçlarım dipleri yaklaşık 10 cm kendi saçım kestane rengi, alt kısımları koyu küllü sarı gibi bir renk. Artık tek renge ve kendi doğal saç rengim kestane rengine dönmek istiyorum. Bu boyanın kestane rengiyle boyasam tüm saçımda aynı rengi sağlayabilir miyim? Saçlarım gür. 4 paket almayı düşünüyorum. 3 kutu kestane 1 kutu kızıl alsam, kızıl yansımalı koyu bir kestane rengi elde edebilir miyim? Veya 3 kutu siyaha bir kutu kızıl karıştırsam, kızıl yansımalı bir siyah elde eder miyim? Veya ekteki saç renklerine yakın bir renk, bu boyadan hangi formülle elde edebilirim?? İnternette çok araştırdım ama bu boya hakkında pek bir kullanıcı yorumuna rastlayamadım. Bu boyayı düzenli kullanan bir kitle var mı bunu çok merak ediyorum. Kullanıcı memnuniyet derecesi nedir çok merak ediyorum. Aslında istediğim renk siyah ama nasıl bir siyahı var çok mu yapay duruyor, keşke bunları boyanmış saç numunelerinden görme şansımız olsa. Bir de boyanın rengini kutu üzerindeki resimden anlamaya çalışmak gerçekten çok zor. Boyalı saç numuneleri varsa, mail adresime daha detaylı resimlerini gönderebilir misiniz? Akmayan bir boya olduğu için yanlış renk seçimi yapmaktan çekiniyorum. Çok uzattım biliyorum ama yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler..
Saçımı Doğal Gri Rengine Bırakmak İstiyorum (1)
Merhaba, 59 yaşındayım. Saçlarımı market boyalatıyla kendim boyuyorum, ama boyadan vazgeçip doğal haline geçmek istiyorum. Saçlarım kalın telli ve sağlıklı. Önümüzdeki birkaç ayı bakımsız geçirmek istemiyorum. Olaplex hakkında videolar izledim, nasıl kullanacağım hakkında tereddütüm var. Tek başına saçı açıyor mu yoksa açıcı mı karıştırılıyor? Ve tabii en iyi doğal gri boya hangisidir? Bu işi bir kez yapsam yeter herhalde, tekrar boyamayı düşünmüyorum. Bilgiverirseniz sevinirim Selamlar:-)

Haftanın Fırsat Ürünleri