Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Dökülen Saçımın Ucu Siyah Nokta Şeklinde (1)
Dökülen saçımın ucu siyah nokta şeklinde, bunun sebebi saç kökünün ölmesi mi, yoksa başka bir neden mi?
Hangi dökülme karşıtı ürünü önerirsiniz? (1)
Her gün en az 200 250 tel saçım dökülüyor.Her elimi attığımkda bir yumak saç oluyor.Omuzlarımda,kıyafetlerimde sürekli saç telleri var. Hele bir de saçlarımı taradığımda artıyor. Git gide dökülmesi kolaylaşıyor. Saçlarım sert değil. Artık sinirimi bozmaya başladı bu durum. Herkes saçlarımın azaldığını söylemeye başladı. Eskiden böyle bir sorunum yoktu, son 2-2,5 senedir böyle bir şikayetteyim. Denemediğim şampuan kalmadı.Doktora gittim, kan değerlerime baktılar normal çıktı, vitamin ve mineralleri denedim, bir faydasını görmedim. Bitkisel şampuanları bitkisel kremleri denedim yumuşatmasından başka bir faydasını görmedim. Ne yapmalıyım artık bilmiyorum, ne kullanıp düzeltirim saçlarımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım ne denemeliyim? Hangi ürünü denemeliyim? Bana ne önerirsiniz?
Saç dökülmesi ve kellik (1)
Merhabalar ben 25 yaşındayım. Saçlarım oldukça seyrek, zayıf ve ince telli.Alnım ve kenarlarım gereğinden fazla açıldı ve hiç saç yok,dökülerek kaybettiğim saçlar da cabası. Acaba elinizde saçlarıma hacim ve canlılık getirecek bir ürün var mı ve elbette asıl sorunum olan deyim yerindeyse kelleşen hiç saç çıkmayan (alnım ve kenar bölgeleri ) yerler ile daha da seyrekleşen bölgelerde bana yeni saçlar kavuşturacak ürünleriniz mevcut mu? Lütfen yardımcı olun çevremdekiler artık tek yolun saç ektirmek olduğunu düşünüyor ve ben de artık kendimden ve saçlarımdan o denli umudu kestim ancak yine de şartları zorluyor imkan yaratmaya çalışıyorum.Teşekkürler.
Röfleden Yıpranan Saç Dökülmesi (1)
Merhaba Aşırı saç dökülmesi problemi yaşıyorum.. Saçlarım çok ince telli ve röfleden zarar görmüş durumda Acil toparlayıcı ve dökülmeyi önleyici ürün önerilerinizi bekliyorum Çok teşekkürler

Haftanın Fırsat Ürünleri