Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarımdaki Aşırı Kuruluğu Nasıl Gideririm? (1)
İyi günler, saçlarım bir süredir aşırı kuru. Banyo sonrası kuruluk daha da artıyor ve tahminen bu kuruluğa bağlı dökülme oluyor. Ayrıca dolaşma problemi de var. Öyle ki bazen saçımı açmakta güçlük çekiyorum. Kurutma sırasında da aşırı sertleşiyor. Fakat normal koşullarda aşırı dökülme olmuyor. Bana şampuan, krem ve ekstra olarak ne önerirsiniz? Bu arada saçım dalgalı, ince telli ve yoğun. Kerastase Initialiste işe yarar mı? Ayrıca saçımın daha hacimli görünmesini de istiyorum.
Uzun-Kuru-İnce Telli-Kıvırcık Saç (1)
Merhaba, Saçlarım Uzun-İnce Telli ve Kıvırcık ve Kupkuru! Öyle çok şey denedim ki. Başta bi iyi geliyor, sonra yine aynı. Her gün yıkamayın diyorlar ama ne mümkün! 1 gün yıkayıp taramasam uyuyup uyandığımda saç zaten bütün hacmini kaybetmiş, cansızlaşmış, karmakarışık düğümlenmiş oluyor. Açılması için saçı hırpalamak zorunda kalıyorum. Saçlarıma iyi gelecek, biraz yumuşatacak, nemlendirecek, buklelerini belirginleştirecek, sağlıklı gösterecek mucize bi şey var mıdır!
Tararken Zorluk Çekiyorum (3)
Merhaba Davines nourishing maske mi kremi mi? Saçım çok kuru. Taramakta zorluk çekiyorum. Kopuyor. Maskeyi ne sıklıkta kullanabilirim ?
Kabarık ve Dolaşık Saç (1)
Merhaba adım Ece. Saçlarım kabarık, dalgalı ve tarasam bile birbirlerine dolaşıyorlar ve ben bu durumdan şikayetçiyim. Ne gibi şeyler yapmam lazım? Ayrıca saçlarım yavaş yavaş uzuyor bunun için ne yapmam gerek?
Sürekli Karışan Kuru İnce Saçlar (1)
Saçlarımı yıkayıp tarayıcı kurutuyorum daha 2 saat olmadan karışıyor inanılmaz derecede uyuyup uyanıyorum karmakarışık ve sarı renkten dolayı sürekli kırılmaya başladı uçlarında biraz yandı ve kuru yağlanmayan Saçlarım var ne önerirsiniz acill!
Kuru saçlar için hangi ürünleri kullanmalıyım? (1)
Saçlarım tiroidi hastalığı nedeniyle kuru ve çok zor açılıyor. Ayrıca çok önce yapılan yanlış bir uygulama nedeniyle uçlara doğru kabarık ve uçlarında kırılarak dökülme var. Hangi şampuan ve saç kremini önerirsiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri