Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarımın kabarık olmasını nasıl önleyebilirim? (1)
Saçlarımın doğal hali çok kabarık. Bu yüzden kendi haliyle kullanamıyorum ve her gün düzleştirmek zorunda kaliyorum. Saçlarım yandı ayrıca cansız ve mat duruyor. Ne yapmam gerekir? Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Saçlarım çok kabarıyor? (1)
Saçlarımda çok fazla beyaz olduğu için çok sık boya işlemi yapıyorum ve açıcı ile açıldı. Saçlarım dalgalı ama düzgün bir dalga yerine buruşuk gibi oluyor, kabarıyor, elektriklenme dediğimiz tarzda dağınık bir görüntü oluyor, çünkü boya işleminden çok yıpranıyor. Daha önce kuaförümde düzleştirici keratin bakımı yaptırdım. O zaman saçlarımda kabarıklar yatışmıştı ve haliyle dümdüzdü. Ancak tekrarlamak istemiyorum işlemi(çok fazla ısıya maruz kaldığı için). günlük hayatımda saç şekilendirici kullanmıyorum ve ısıl işlem uygulamıyorum. Size sormak istediğim dalgalarımın ve saçlarımın sağlıklı görülmesi için ısıl işlem gerektirmeden ve jöle benzeri olmayan kullanabileceğim ürünler nelerdir.
Şampuan Önerisi (4)
Benim saçlarım uzun (burun ucuna kadar) ve ne ince ne kalın telli diyebilirim. Şampuanla saçımı yıkadıktan sonra elektriklenme ve kabarma oluyor ve şampuanla yıkarkan saçım 5-15 tel arası elime geliyor belkide daha az ama uzun olduğu için çok gözüküyor olabilir. Kuaförüm saçların çok cansız dedi ve bana insight dökülme karşıtı şampuan önerdi. Saçlarımdaki elektriklenme, kabarma, cansızlığı ve dökülme tam varmı bilmiyorum ama buna göre bir şampuan önerebilir misiniz?
Saç düzleştiricisi? (1)
Çabuk kabaran saçlarım var iyi bir düzleştirici arıyorum. Trina düzleştiricileri çok övülüyor. siz buna katılıyor musunuz sizce hangi düzleştiriciyi kullanmalıyım ve trina yı öneriyorsanız hangi ürünü. şimdiden teşekkürler
Saç bakımı ve elektriklenme için ürün tavsiyesi? (1)
Merhabalar 20 yaşındayım saçlarım duştan sonra çok elektrikleniyor ve çabuk yıpranıyor daha önce resistance serum kullandım 30 ml olanı bu kez onu değilde başka bir ürün kullanmak istiyorum kremi ve şampuanı var sanırım onların kullanımını öğrenmek istiyorum duşta 1 kez uygulayıp sonra başka şampuan mı kullanıcaz yoksa sadece onu mu kullanıcaz birde fön öncesi elektriklenme için bir bakım ürünü önerir misiniz
Dik Saçlar İçin Öneriler (1)
Saçlarım aileden gelen soy yüzünden çok dik çıkıyor. Yanlara biraz uzadığı zaman kabarıyor. Saçlarımı uzatmak istiyorum. Bunun için ne önerirsiniz? Saç şekillendirici de dahil.
Kuru Yıpranmış Saç (1)
Saçlarım boya, kimyasal işlemler, ısı vb. nedeniyle yıprandı. Beyazlarımdan dolayı 15-20 günde bir dip boya yaptırıyorum. Özellikle uçları kuru ve yıpranmış durumda. Hangi ürünleri önerirsiniz?
Saçlarıma Çözüm Lütfen (1)
Öncelikle merhaba. Benim saçım normalde sık bir saçtı. Aslında hala öyle, fakat ben önlerinin sürekli şeklini değiştirdiğim daha doğrusu sürekli oynadığım için saçımda döner oldu. Ayrıca yoğunluğunu kaybetti(normalde sık bir saça sahibim) bir garip, şekilsiz duruyor şuan. Uzatmaya çalışmama rağmen de uzamıyor. Şimdi saçımı 3 numara yapacağım ve kendi kendine uzatmaya bırakacağım. Saçın köklerinde kullanabileceğim herhangi bir maske serum şampuan ne gerekiyorsa alacağım. Lütfen yardım edin. Saçlarımın önü hiçbir şekilde şekil almıyor şuan.

Haftanın Fırsat Ürünleri