Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Emzirme döneminde onarıcı seriler kullanılabilir mi? (1)
İnce telli ve zayıf saçlarım röfleli çok yıpranmış durumda ama emziriyorum hangi onarma sağlayan ve hacim veren ürünleri kullanabilirim.
Tarak Ve Hacimlendirici Saç Spreyi Tavsiyesi (3)
Bu benim 2. başlığım. Size daha önce hangi ürünleri almam gerekiyor diye iletişimde bulunmuştum ve siz bana şunları önerdiniz: Saç Bakım Ürünleri, http://sachane.com/insight-anti-frizz-hydrating-nemlendirici-sampuan-500ml.html http://sachane.com/insight-anti-frizz-hydrating-nemlendirici-bakim-kremi-500ml.html Krem http://sachane.com/sebastian-potion-9-sekillendirici-bakim-kremi-150ml.html Sabitleyici Sprey, http://sachane.com/silhouette-super-tutucu-sprey-500ml.html Bunlara ek olarak tarak seçimimi nasıl yapmalıyım ve saçlarımın hacimli ve dolgulu olması için saç spreyini değiştirmem mi gerekiyor ya da ek olarak bana bir ürün daha mı önereceksiniz?
Saçım Çabuk Sönüyor (1)
İyi günler, Şuan Loreal Professional Pro Keratin şampuanını kullanıyorum. Şaçım dalgalı ve çabuk yağlanıyor dipleri. Fönden 1 saat sonra sönüyor saçlarım. Loreal veya Kerastase serilerinden hangi şampuan veya maskeyi önerirsiniz? Teşekkür ederim.
Saçlarımdaki Aşırı Kuruluğu Nasıl Gideririm? (1)
İyi günler, saçlarım bir süredir aşırı kuru. Banyo sonrası kuruluk daha da artıyor ve tahminen bu kuruluğa bağlı dökülme oluyor. Ayrıca dolaşma problemi de var. Öyle ki bazen saçımı açmakta güçlük çekiyorum. Kurutma sırasında da aşırı sertleşiyor. Fakat normal koşullarda aşırı dökülme olmuyor. Bana şampuan, krem ve ekstra olarak ne önerirsiniz? Bu arada saçım dalgalı, ince telli ve yoğun. Kerastase Initialiste işe yarar mı? Ayrıca saçımın daha hacimli görünmesini de istiyorum.

Haftanın Fırsat Ürünleri