Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İnce telli saçlar için şampuan(erkek) (1)
Hocam merhaba Saçlarım ince telli fönden sonra hemen cansız bi şekilde yere düşüyor saçlarıma güç ve kalınlık katmam için şampuan önerirmiiisiniz
Davines Marka Saç Ürünleri ( SET ) Olarak. (1)
Öncelikle merhaba Benim saçlarım yağlı ve ince telli.. Saçlarımın yağdan kurtulmasını ve canlı parlak görünmesini istiyorum neler almam lazım set olarak davines markadan. Şimdiden teşekkür ederim!
Saç uzatma önerisi? (1)
Merhaba 21 yaşındayım kuru,ince telli ve kıvırcık saçlarım var.Saçlarım son 1-2 senedir aynı boyda gibi hiç uzadığını hissetmiyorum ve hep kuru kalıyor.Saçıma hiç ısı da uygulamıyorum fön,maşa vb şeyleri , yağlarında pek bişey değiştirdiğini söyleyemem.Artık uzamasını istiyorum ne önerirsiniz?
İnce Telli Saçlar için bakım önerisi? (1)
Size bi sorum daha olacak ozaman / Vichy Dercos Densi Solutions İnce ve Zayıf Saçlar İçin Yenileyici Şampuan 250ml ve Vichy Dercos Densi Solutions İnce ve Zayıf Saçlar İçin Yenileyici Saç Kremi 150ml bu 2 ürün sizce saçlarıma loreal serixlyden daha gözle görülür bi fark yaratırmı
Kıvırcik bukle belirginlestirme? (1)
Merhaba saçlarım kivircik ve fazlasıyla ince telli kuru ve hacimsiz saçlarımı hacimlendirecek buklelerini belirginlestiricek ürün tavsiye edermisiniz
Saç Dökülmesine Tavsiye Edilebilecek Şampuanlar (1)
Kolay gelsin, öncelikle benim sormak istediğim soru saç dökülmesi için tavsiye edebileceğiniz bir şampuan, saçlarım kuru, ince telli ve mat. Şu an kullandığım Bioblas Şampuan ve yanında saç dökülmesine karşı onarımı bakım. Sizce kullandıklarım işe yarar mı?
Kerastese Hangi Bakım Maskesini Kullanmalıyım? (1)
Kerastase saç bakım maskelerinde genellikle kalın telli saçlar ibaresi var. Benim saçlarım ince telli. Aşırı yıpranmış değil, ama açıcı gördüğü için bakım maskesi istiyorum. Kerastase'ın hangi ürününü kullanmalıyım?
Wax Önerisi (1)
Saçlarım ince telli, çabuk yağlanan ve çabuk dağılan yapıda, genelde sabah çektiğim fön aksama ayni sekilde kalmıyor. Şu an Schwarkopf Taft saç köpüğü kullanıyorum, wax olarak ne önerirsiniz? Mat olursa iyi olur.
Saçlarıma Hacim Parlaklık Nem Veren Şampuan Olarak Ne Öneririniz? (1)
Saçlarım ince telli, kıvırcık, boyalı ve kuru. Dalgaları eskisi gibi değil hem kıvırcıkları azalmış hem de çabuk sönüyor. 2.gün hacimlensin diye yeniden yıkamak zorunda kalıyorum. Bana önerebileceğiniz saç bakım rutini varsa çok sevinirim.
Hangi Şampuan ve Bakım Ürünlerini Kullanmalıyım? (1)
Merhaba, saç diplerim çabuk yağlanıyor ama saç uçlarım çok kuru, ayrıca saçlarım çok ince telli zayıf ve güçsüz, zaman zaman elektriklenme problemi de yaşıyorum. Şampuan ve bakım ürünü olarak ne tavsiye edebilirsiniz? Teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri