Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İnoa Saç Boyası? (1)
İnoa saç boyası 6.66 rengi ile 6.66C rengi arasındaki fark nedir?
Inoa saç boyasını oksidanı (1)
Inoa saç boyasını dip boya için kullanırken hangi vol oksidanını kullanmalıyım?
Renk ve oksidan hakkında bilgi istiyorum. (1)
Loreal inoa saç boyası aldım. 20 vol oksidanı ve post şampuanını da aldım. Yanlız renk ve oksidan konusunda tereddütlerim var. Danışmadan boyamak istemedim. Malesef internetteki görsellerde çok açıklayıcı değil. 6.11 aldım koyu olur düşüncesi ile 7.11 de aldım. Saçlarımın uçları sarı diplerde beyazlarımda var saç rengim kahve gibi tabi dip boya nedeni ile turunculuklar da var. Oksidan seçimi doğru mu? Ve çok koyu olmaması için karıştırıp mı kullanmalıyım? Görseldeki renge benzer bir renk istiyorum 🙏🏻 Şimdiden teşekkür ederim
İnoa veya davines saç boyaları renk tonları hakkında? (1)
merhaba davines veya inoa boyalarından açık küllü kumral rengi ile küllü sarı renklerini almak istiyorum,hangi numara olduğunu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
Strawberry Blonde icin Inoa mix (3)
Merhaba, normalde Loreal Inoa 8.34 ile 7.43'u yari yariya karistirip (ox 20) kullaniyorum. Kumral kendi sacim. Ancak biraz daha acik renk ve sari tonu agir bassin istiyorum bu defa. Bu karisim yerina daha acik bir ton icin ne yapmaliyim? 9.04 ile 8.34 olabilir mi? Tesekkurler.
Saçı 1-2 ton açmak için ne kullanmalıyım? (1)
Merhaba, Loreal İnoa serisinden saç boyası kullanarak ve saçıma krepe atarak güneşten açılmış gibi bir görüntü yapmak istiyorum. Saçımın tonu 5.3 gibi. 2 ton açmak için 7.3 alsam olur mu? Yada güneşten açılmış gibi bir görüntü elde etmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Şimdiden teşekkürler.
Davines Saç Boyası ile Saçı 2 Ton Açmak (1)
Saçlarımı Loreal Inoa Saç Boyalarından 6.1 ve 6.0 ile birer ay arayla dönüşümlü boyuyorum. Saçlarımın 7.3 tonuna kadar açılmasını istiyorum. Bunun için Davines veya Inoa boyası ve yüksek vol. oksidan ile bunu yapabilir miyim? Davines'te 40 vol. olduğu için açabileceğimi düşündüm. Siz ne önerirsiniz?
Boya Seçimi (1)
Merhaba, bir gün önce de aynı konu başlığı altında tavsiyenizi almıştım. Dün de belirttiğim gibi açıcı uygulattırdığım kısa saçlarıma sitenizden aldığım Inoa serisinin 9.1 no'lu boyasını uygulattım. İlk hafta saç rengim hafif gri ye kaçan açık bir ton idi. Ama sonra gri ton açık sarıya doğru döndü.Bu arada belirteyim yine sitenizden edindiğim Tigi marka mor şampuanı kullanıyorum. Ama benim size sorum, acaba kullandığım 9.1 ile bir miktar 9.11 kullanırsam istediğim ( O miktarı belirtirseniz) küllü çok hafif gri bir tona ulaşabilir miyim? Şu andaki saç tonum alttadır
Inoa Saç Boyası İle Birlikte Almam Gereken Bir Şey Var mı? (1)
Inoa saç boyası almak istiyorum. Parfümeride satılan boyalar gibi her şey kutu içinde oluyor mu; yoksa boyayı uygulamak için yan başka ürünler gerekiyor mu? Daha önce kuaförde boyatıyordum, onun için bilmiyorum. Uygulamanın nasıl yapılacağını anlatan bir kılavuz var mı?
Inoa Saç Boyasının Tutmaması (1)
Merhaba, pazartesi günü 2 yıldır kızıla boyanan saçlarımı palette açıcıyla açıp Inoa 7.1 ve 8.1 sipariş verdim. Ertesi gün baktığımda iyi açılmamış olduğunu gördüm ve aynı açıcıyla tekrar açtım. Çarşamba günü ise Inoa'yla boyadım ama ne saçımın kendi rengi olup açılan dipler tuttu, ne de saçlarımın boyları, aynı şekilde dipleri sarı, uçları kırmızı. Boya neden tutmamış olabilir? Kızıldan diye düşündük ama dipleri de tutmamıştı?

Haftanın Fırsat Ürünleri