Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Yıpranmış saç bakımı için öneri? (1)
Saçlarım aşırı derecede yıpranmış ve kabarık hiçbişekilde şekillenmiyor ve düzelmiyor napmalıyım nolur yardım edin
Kabarık elektrikli ve şekilsiz dalgalı saçlar? (1)
Saçlarıma bir yıl öncesinde brezilya fönü çektirmiştim ki çektirmez olayım eski halinden 2 kat daha fazla kabarmaya ve elektriklenmeye başladı. Ne yaptıysam fayda etmiyor ve şekil almıyor. Ayrıca saçlarımın yarısı yanmış. Saçlarım boyasız , gür ve kalın telli. Saat başı kabarıklığını ve elektriklenmesini düzeltmem gerekiyor yoksa bonus gibi oluyor. Ne önerebilirsiniz??
Kabarık Sert Saçlar (1)
Merhabalar hocam, benim saçlarım banyodan sonra ve terlediğim zaman kabaran saç tiplerinden bir tanesi. Özellikle saçlarımın yanları kabarıyor ve 2 haftada veya 10 günde bir traş olmak zorunda kalıyorum. Artık bu durumdan tamamen rahatsızım. Saçlarımın kabarıklığını yanların kabarıklığını nasıl gidereceğim? Bana bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Dilerseniz fotoğraf çekip gönderebilirim.
Saçım Kabarık ve İstediğim Şekli Veremiyorum (1)
Merhabalar, ben 15 yaşındayım ve saçlarım gür, kabarık ve sert. Saçıma banyodan sonra şekil veremiyorum. Saç kurutma makinesini tuttuğum anda saçıma, saçım sertleşiyor direk, şekil veremiyorum. Matrix Style Link Volume Builder Hacimlendirici Köpük kullanmayı düşünüyorum, sizce bu buna olur mu? Bir de balık pulu hastalığım var o yüzden kafamda pullanma var Zetion şampuan kullanıyorum ve son olarak saçımı makasla mı makine ile mi kestirmem gerek? Bir de ara makas attırmam gerek mi kolay şekil alması için?
Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır? (1)
Merhaba, saç bakımı hakkında bir sorum olacak. Benim çok sert, kuru, kabarık, hep dökülen, banyoda dahi zor taranan kıvırcık bir saçım var. Parmaklarımı arasından geçiremiyorum. Ne kadar kuru olduğunu tahmin ettiniz herhalde? Sanırım saçlarımın doğal hali böyle. Kıvırcık saçı çok seviyorum ve kesmek istemiyorum. Lütfen bana yardım edin. Saçlarımın yumuşacık olmasını ve parmaklarımın arasından geçebilmesini istiyorum. Erkeklere uygun hangi tip şampuan kullanmalıyım? (Tam adres verirseniz çok sevinirim.Yani şu markanın şu serisini almalısın gibi. Sodyum laureth sülfat içermeyen bir şampuan olmalı çünkü sodyum laureth sülfatın saçı daha sert yaptığı söyleniyor.) Hangi nemlendirici kremi kullanmalıyım? (yine tam adres verirseniz sevinirim.)Hangi doğal yağı kullanmalıyım(tam adres verirseniz iyi olur☺) Ve en önemlisi de bunları nasıl, ne zaman, ne kadar sıklıkla kullanmalıyım? Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Kabarma ve Şekillendirme Sıkıntısı (1)
Merhaba, yaş 24. Saçlarım duştan sonra çok kabarıyor, yapısı kıvırcık. Saçıma birşey sürmeden evden çıkamıyorum. Aynı zamanda uzun senelerdir şekillendirici çeşitlerini denesemde iyi birşey bulamadım bir türlü. Şampuan harici, duştan sonra kullanıp kabarmayı engelleyecek ve uzayan saçımı rahat şekillendirebileceğim iyi bir şekillendirici önerisi istiyorum.

Haftanın Fırsat Ürünleri