Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kalın telli ve dalgalı (kabaran) saç tipi için bakım yağı ve şampuan önerisi? (1)
Merhaba kalın telli ve dalgalı saça sahip olup saçım kısa olmasına rağmen duş sonrası kabaran bir saça sahibim. Saçı nemlendirip kabarmasını önleyecek saç bakım kremi ve şampuan önerebilir misiniz?
Kalın telli asi şekil almayan saç için ne kullanmam lazım? (1)
saçlarım kuru değil orta yağlı ama duş aldıktan sonra saçım kabarıyor şekil almıyor sert saçım var kerastase disiplicine şampanını gördüm almak istiyorum tavsiye edermisiniz daha neler yapabilirim.
kalın telli, kuru,kabarık saçlar için şampuan serisi önerisi? (2)
Merhaba Kalın telli,kuru,kabarık saçlarım var. Bir süredir bonacure moisture kick serisini kullanıyorum (şampuan,sprey ve maskesi olan). Kullandığım süre içerisinde memnun kaldım bu seriden fakat hepsini bir arada kullanınca etkisini görüyordum, örneğin şampuan'ı tek kullanınca normal bir şampuandan farkını pek göremedim. Merak ettiğim şey, şampuanı farklı, spreyi farklı markalı ürün kullansam etkisini yine aynı şekilde görebilir miyim? 2.sorum ise bahsettiğim bu serinin spreyinin etkisinin azaldığını gördüm, yaklaşık 1 yıl oluyor kullanalı. Kullanım süresi arkasında 12 ay yazıyor. Bundan dolayı diye düşünüyorum. Sizce ürünün kullanım süresi bitmiş kozmetik ürünler kullanılmaya devam edilmeli mi? Ürünün neredeyse yarısı dolu çünkü. Son olarak saçıma uygun önerebileceğiniz şampuan,sprey,maske varsa belirtir misiniz? Teşekkürler.
Şekil Almayan Kıvırcık Saçlar İçin (1)
Merhaba, saçlarım kalın telli, asi ve biraz kıvırcık. Hiçbir şekilde şekil veremiyorum ve kontrol altına alamıyorum. Aslında saçımın ıslak hali hoşuma gidiyor; ancak kuruyunca saçıma elimle ne şekil verirsem vereyim bırakınca hop eski şekline geri dönüyor. Aldığı şekil de saçma sapan bir şey. Kerastase markası Discipline serisini almayı düşünüyorum, ama almadan önce size de danışmak istedim. Saçımı kuruyken elimle kolay şekillendirebilmek, kolayca kontrol altına alabilmek için ne önerirsiniz? Teşekkürler.