Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kalın kuru ve elektriklenme sorunu olan saçlarım için öneri? (1)
Saçlarım çok kalın telli ve kuru, kabaran elektriklenen yapıda. Fönlü gibi duran saçları seviyorum ve durulanmayan ürün bakıyorum
Kalın saç telim var gür ve çok kabarık üstüne kenardan çıkan küçük küçük saçlar var saç kurutma makinası kullanmıyorum bağlı olduğu halde çok kötü duruyo napmam gerekiyo (1)
Saçlarım çok gür çok kalın aşırı kalın teli var yanlardan küçük küçük saç teli çıkıyo banyodan sonra kurutmuyorum bağlayıp havluya satıyorum ama gene de çok kötü duruyo şekil almiyo jöle sprey öyle şeyler kullansam bile onlar bile faydasız geliyo tutmuyo ya ne şekil vericemi bile bilmiyorum artık kapalıyim evde açıyorum çok kötü duruyo saclarim.
Doğal ve dalgalı sac modeli icin hangi urunler kullanilmalidir? (1)
On tarafta 2 3 tane sakarı olan, 8cm kadar uzunlukta, yogun, orta kalınlıkta ve cabuk yaglanmayan saca sahibim. Duştan sonra kabariyor ve elektrikleniyor. Gun icerisinde fon cekmeden sacin kendi dogal halinde kalmasini saglayacak, ruzgarla dalgalanacak fakat sonra elimle düzeltebileceğim, saçımı ağırlaştırmayan şampuan wax önerisi arıyorum. Sacimin cok da islak gorunmesini sevmiyorum. Flexwax4 ile saçlarıma güzel şekil verebiliyorum ama çok fazla dışarıdan mudahele edilmiş gibi duruyor. Mess up kullandığımda ise saçım gün içerisinde bozuluyor ve istediğim şekilde uzun süre kalamıyor. Saçımın yumuşak olmasını ve verdigim modelin dogal ve mat gorunmesini istiyorum. Önerileriniz nedir? Örnek resim:https://www.google.com/search?q=daginik+erkek+sac+modelleir&tbm=isch&ved=2ahUKEwjWjZOTqr_nAhUHzBQKHc50BRYQ2-cCegQIABAC&oq=daginik+erkek+sac+modelleir&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..0i13.43755.48235..48497...2.0..0.261.4539.0j23j3......0....1.......5..35i362i39j35i39j0i3j0i67j0i131i67j0j0i8i30.l9UUuOGdVd0&ei=80g9XpbIG4eYU87plbAB&bih=751&biw=412&client=ms-android-samsung&prmd=isnv#imgrc=pYl4fOzqD-o_9M Ayrıca sakallarımda da çok kırıklar oluyor. Bunun için de ne önerirsiniz?
Kerastase İki Ürün Arasında Kaldım (1)
Öncelikle saçım kalın telli, şekil almayan, asi bir saç; duş sonrası kabarma ve elektriklenme oluyor. Ben hem yumuşak olmasını, hem de kabarmamasını istiyorum. 2 ürün arasında kaldım. Kerastase Discipline Serisinin şampuanı ve Kerastase Elixir Serisi şampuanından hangisini almalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Kalın Telli ve Kabarık Saçlar (2)
Saçlarım kalın telli ve gür, biraz uzayınca da dalgalı oluyor. Şekil almıyor geriye yatırmak istiyorum yatmıyor kendi kafasına göre artık nereye fırlarsa. Saçımı uzatmak istiyorum uzatamıyorum kafam kocaman oluyor hep 6 ya vurduyorum başka türlü bişey olmuyor. Bıktım artık elektrikleniyor kabarıyor bunları saymıyorum zaten. İnce telli,düz ve ipek gibi olmasını istiyorum ne önerirsiniz ?
Kerastasenin Hangi Ürününü Kullanmalıyım (1)
Saçlarım boyalı, gür, kalın telli, kuru, elektrikleniyor ve kabarıyor. Boyamın akmasını ve kabarmasını istemiyorum kuru ve cansızda görünmesini istemiyorum sizce kerastase ürünlerinden hangi şampuanı ve saç maskesini kullanmalıyım hangisi en etkili olur saçıma ?
KURU VE SERT DALGALI SAÇLARIMA ÇÖZÜM (2)
Öncedende yazmıştım sitenizde revlon iron guard için sert saçıma düzleştirici önerdiniz ancak istediğim etkiyi yaratmadı.Benim saçlarım çok sık kuru ve dalgalı.Revlon kullanıp fön çektim üstüne tigi matte kullandım pek istediğim olmadı.Vaxtan çok memnunum sorunun pre styling olduğunu veya çektiğim fönün yanlış olduğunu düşünüyorum.Ben doğal haline yakın bir biçimde önlerde hacim ve doku bırakabileceğim ,her zaman şekil alabilen ve kalıntı kabuklaştırmayan doğal yumuşaklıkta pre styling bakım ürünü veya vax vs. Tavsiyesi istiyorum.Ayrıca sadece prof fön makinesiyle becerebilirmiyim yoksa aynı zamanda düzleştirici şartmı?
Kabarık ve gur saclar icin urun onerileri nelerdir ? (1)
Merhabalar saçım cok gur ve cok kabarık ve kalın telli bukle belirginlestirici krem kullanıyorum ama yinede kabarmasına engel olamıyorum saca nemini kazandırcak urun arıyorum hangi urunleri onerirsiniz ?
kalın telli ve asi saçlar için ürün tavsiyesi (1)
Saçlarım kalın ve dik şekil veremiyorum bunun için ürün tavsiye eder misiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri