Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Kıvırcık saçlarımı geri istiyorum? (1)
Benim saçım küçükken afro kıvırcıktı.Hani insan kendinde olmayanı istermiş ya ben her gün saçlarımı düzleştiriyordum.Ama artık düze yakın dalgalı ve sadece şekillendirici kullanırsam sönük bukleleri oluyor.Nasıl eski haline getirebilirim?Cidden çok pişmanım lütfen yardım edin.
Kıvırcık saçlarım neden artık düz? (1)
Eskiden dalgalı/kıvırcık saçlarım vardı, son 1 yıldır sanırım fön gibi işlemlerden dolayı artık eskisi gibi dalgalanmıyor , özellikle üstleri sağlıksız görünüyor. Nasıl eski haline getirebilirim? Ne önerirsiniz?
Kıvırcık saçlarımı bozuldu? (1)
Kıvırcık saçlarım düzleşmeye başladı
Saç yapısının değişmesi? (1)
benim saç rengim ve göz rengim eskisine göre çok değişti ve hiçbir işlem uygulamadım . anneminde kuçukken duz saçları varmış ama şimdi kıvırcık saçlı benimde son 6 aydır uçlarında dalgalanma var kıvırcığa döner mi sizce?
Bağlayınca aradan çıkan kıvırcık saçlar? (1)
Merhaba, Kıvırcık saçlı birisiyim ve saçlarımı bağlayarak kullanıyorum. Eğer saçlarıma kabarma önceleyici bir kremi şekillendirici olarak sürmezsem, kafamın etrafında tel tel kabaran saçlardan bir katman oluşuyor. Mevcut kullandığım krem saçımı çok ağırlaştırıyor. Aynı görevi görecek saçı ağırlaştırmayacak bir ürün tavsiye edebilir misiniz?
Kıvırcık saçların düzleşmesi! (1)
4 sene önce saçlarım harika bir şekilde kıvırcıktı, düzleşti dalgalı şuan ne kullandıysam işe yaramadı, her şeyi kullandım. Ne saç kaldı ne kıvırcıklığı. Lütfen yardım edin.
Parapensiz ve sülfatsız şampuan önerisi? (1)
Merhaba kıvırcık saçlari için içerisinde parapen ve sülfat içermeyen şampuan, saç kremi,bakım kremi olarak ne kullanabilirim ?
Kıvırcık saçlar için bakım önerisi? (1)
Merhaba, saçlarım kısa ve akne tedavisi görüyorum bu yüzden saçlarım kuru. dalgalı bukle şekli. ama saçlarımın üst kısımları şekilsiz ve kabarıyor çoğu zaman. düzene sokup buklelerimi destekleyecek yapılandıracak aynı zamanda nemlendirecek ne önerirsiniz?
Belirgin Bukleleri Olan Saçım Artık Düzleşmeye Başladı Ne Yapabilirim (1)
Kıvırcık saçlarım çok fazla kimyasal kullanmamama rağmen, hatta mümkün olduğunca kurutma dahi yapmamama rağmen düzleşmeye başladı. Eski haline kavuşmak için ne yapabilirim? Belirgin bukleler için olan saç kremi kullanmaya başladım, o da fayda etmedi?

Haftanın Fırsat Ürünleri