Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Belirgin Bukleleri Olan Saçım Artık Düzleşmeye Başladı Ne Yapabilirim (1)
Kıvırcık saçlarım çok fazla kimyasal kullanmamama rağmen, hatta mümkün olduğunca kurutma dahi yapmamama rağmen düzleşmeye başladı. Eski haline kavuşmak için ne yapabilirim? Belirgin bukleler için olan saç kremi kullanmaya başladım, o da fayda etmedi?
Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Veririm (1)
Selamlar, benim saçım kıvırcık, her gün sabahları duş almaktan bıktım iyice, çünkü duş almazsam saçımı şekle sokamıyorum. Artık ben de sabahları kalktığımda saçımı normal tarayıp çıkmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.
Şampuan Saç Kremi ya da Saç Maskesi Önerisi? (1)
Merhabalar, saçlarım kıvırcık, cansız, ince telli, uçları ve boyları kuru. Kopan saç kökü yağlı. Kullanabileceğim bir ürün tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.
Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır? (1)
Merhaba, saç bakımı hakkında bir sorum olacak. Benim çok sert, kuru, kabarık, hep dökülen, banyoda dahi zor taranan kıvırcık bir saçım var. Parmaklarımı arasından geçiremiyorum. Ne kadar kuru olduğunu tahmin ettiniz herhalde? Sanırım saçlarımın doğal hali böyle. Kıvırcık saçı çok seviyorum ve kesmek istemiyorum. Lütfen bana yardım edin. Saçlarımın yumuşacık olmasını ve parmaklarımın arasından geçebilmesini istiyorum. Erkeklere uygun hangi tip şampuan kullanmalıyım? (Tam adres verirseniz çok sevinirim.Yani şu markanın şu serisini almalısın gibi. Sodyum laureth sülfat içermeyen bir şampuan olmalı çünkü sodyum laureth sülfatın saçı daha sert yaptığı söyleniyor.) Hangi nemlendirici kremi kullanmalıyım? (yine tam adres verirseniz sevinirim.)Hangi doğal yağı kullanmalıyım(tam adres verirseniz iyi olur☺) Ve en önemlisi de bunları nasıl, ne zaman, ne kadar sıklıkla kullanmalıyım? Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Gece Mavisi Saç Rengi İçin Hangi Boya Kullanılır (1)
Merhaba, saçlarım şuan açık kahve ve gece mavisine boyamak istiyorum; temelde siyah olan ama mavi yansımaları olan bir renk olsun :) Dikkat çekici bir siyah istiyorum, ama öyle lacivert gibi de olmasın, umarım anlatabilmişimdir. Hangi markanın, hangi rengini almam gerekiyor, yardımcı olur musunuz?
Düzleştirici Etkisinden Nasıl Kurtulabilirim? (1)
Ben 17 yaşında bir erkeğim. Saçlarım normalde kıvırcıktı, fakat değişiklik amaçlı saçlarıma saç düzleştirici maske yaptırdım, şuan pişmanım en kısa sürede saçlarımı nasıl eski kıvırcık hale getirebilirim?
Hangi Saç Şekillendirici Ürünü Kullanmalıyım? (1)
Merhabalar, Saçlarım uzun, kıvırcık ve kalın telli. Saçlarımın şu şekilde olmasını istiyorum; https://www.youtube.com/watch?v=sn8ptplqQ38&t=166s Saçlarımı videodaki kıvırcık adamın saçları gibi şekillendirmek istiyorum. Wax ve sprey kullanmam gerekiyor sanırım ama siz daha iyi bilirsiniz. Hangi ürünleri önerirsiniz? Teşekkürler.
Asi saçlar İçin Ürün Önerisi (1)
Saçlarım asi kabarıyor diplerden Kıvırcık geliyor uçlara doğru dalgası azalıyor saçımın uç kısmı 8 cmlik bir düzlüğe sahip. Ayrıca saçlarımın uçları çok kuru dipleri ise kuru.keratin bakimi yaptırıyorum 2 ayda bir ama yinede pek bir ise yaramadı. Nashinin argan yağını kullanıyorum o da çok etki etmedi kerastasin eliksiri kullandım o da olmadı. Şekil vermekte zorlanıyorum.Ne tarz ürünler kullanmalıyım?
Kabaran saçlar için ne kullanılmalı? (1)
Saçlarım çok fazla kıvırcık ve gür. Kıvırcık olmasını çok sevsem de aşırı kabarıyor. Gür olduğu için de kötü bir görüntü ortaya çıkıyor. Neler yapmam gerekiyor?

Haftanın Fırsat Ürünleri