Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

L'oreal majirel cool cover 6.1 ile 6.11 arasındaki fark nedir? (1)
Merhabalar, Yaklaşık 6 ay önce saçlarımda açma işlemi uygulandı.Sonrasında belli aralıklarla küllü kumral tonlarında boyamaya devam ettim fakat son 2 aydır kuaföre gitmeye vakit bulamadığımdan saçlarım şu an aktı ve açılan yerlerden itibaren oluşan turunculuklarım var.Evde kendim saçımı boyamak istiyorum.Yoğun küllü kumral yapabilmek için içine maqvi boya katmam gerekir mi? L'oreal'in majirel cool cover serisindeki kumralın çok iyi olduğunu söylüyorlar.L'oreal majirel cool cover 6.1 mi yoksa 6.11 mi kullanmam gerek? Yoğun küllü kumral olmasını istiyorum ya da başka bir markanın boyası daha mı iyi olur.Bir de son olarak oksidan olarak %20'lik kullanmam uygun mudur?
Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil
Loreal dia richesse saç boyası için bilgi? (1)
Loreal dia richesse 0.11 i loreal dia richesse 9 numaraya katıp küllü 9 yapmak istiyorum olurmu olursa bir tüp 9 numaraya ne kadar katmalıyım tsk
Küllü renk için öneri? (1)
Ayrıntısı ile anlatayım. Saçlarımda taç şeklinde beyazlarım var. Kalıcı boya ile boyamak istemiyorum beyazlarım hafif kırılsa yeter. Loreal dia Light kullandım diactivatörünüde aldım 9.1 beyazları ıistediğim ğibi kırmadı. Bir üst yarı kalıcı dia richesse ile boyamak istiyorum fakat 8.1 yada 9.1 richesse de yok inoa da var onuda kalıcı boya oldugu için istemiyorum casting creme gloss ta da istediğim numarayı kaldırdılar. Şimdi dia richesse 9 u 9.1 küllü yapmak için içine ne katmalıyım saç renğim 9.1. Ayrıca bir sorum daha var 9.1 ve 8.1 yarımşar tüp karıştırılırsa ara renk veririmi tşk
Bronz rengi saçı gerçek küllü renge nasıl dönüştürebilirim? (1)
Merhaba, Koyu renk saçlarıma açıcı uygulandıktan sonra küllü kumral rengine boyattım ancak saçım bronz bir renk aldı mor şampuan kullanmama rağmen yoğun bronzluk var bu rengi kırmak için yine küllü renkle mi devam etmek gerekiyor yoksa daha koyu mu boyamalıyım? teşekkürler
Loreal majireal cool cover 8.1 ve 8.11 için kaçlık oksidan seçmeliyim? (1)
loreal majireal cool cover 8.1 ve 8.11 için kaçlık oksidan seçmeliyim? turuncu azaltıcı veya gümüş boya kullanmalı mıyım? %6 20 volum oksidan kullanırsam yeşil yansımalar olur mu?
Yoğun Küllü Saç Boyaları Dorelik Bırakmaz Mı? (1)
Benim saçlarımın doğal rengi açık kumral. Ben majiblond'un 911 tonu ile saçlarımı boyamak istiyorum. Kesinlikle en ufak dorelik istemiyorum. Acaba bu saç boyası istediğim küllülüğü sağlayabilir mi? Yoksa saç rengimi açtırıp mı boyamalıyım?
Koleston Perfect 0.11 (1)
Merhaba, Koleston Perfect katoloğundaki 0.11 tek başına uygulamak için midir yoksa ana renklerden birisiyle karıştırmak şart mıdır? 6.1 ile dip boya yapmama rağmen diplerde kızıllık oluştu onu kapatmak için sadece 0.11 i kıllanabilir miyim? Evet ise kaçlık oksidanla? Yoksa 6.0 veya 6.1 ile mi kullanmalıyım? Evet ise kaçlık oksidanla? Teşekkürler.
Sampuan ve saç boyası
merhaba, saçlarım banyodan sonra çok zor taranıyor Artego Easy Care Amazing Elevation-Hacim Şampuanı ve saç kremini kullanıyorum. Saç kremi harika ama şampuan çok sert yapıyo saçımı. Saçım ince telli düz hacimsiz boyalı. Bana önerebileceğiniz ürün nelerdir. Fiyatıda uygun olmalı. Bir de saçımı küllüye boyatmak istesemde kuaförüm bunu yapamıyor. Hiç istemediğim kızıllık kırmızılık dorelik var diplerimde. Bunların tamamen yok olmasını ve çok küllü olmasını istiyorum. Tabi açık değil orta koyulukta küllü. Artegonun boyaları çok güzel hiç yakmıyor kokmuyor. Bana lütfen şu kızıllığın gidip küllü yapacağım bi boya önerir misiniz, teşekkürler.
dore ustune kullu kumra (1)
iyi gunler.saclarimi davines mask 8 ile boyuyorum ama dorelik cok fazla.dore ustune loreal inoa 8.1 kullu ile boyarsam sacimin renginde bozulma olur mu? yeserme olur mu??

Haftanın Fırsat Ürünleri