Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Evde saç açmak için tavsiye istiyorum? (1)
Blond me serisinin açıcı ve oksidanını alarak yeni uzamış saç diplerimi kendim açmak ve üstüne de güzel küllü sarı bi renge boyamak istiyorum ama saçlarımın yapısının bozulmasından ve yanmasından korkuyorum. kaç vol oksidan kullanmalıyım? (saçlarımın orijinal rengi koyu kestane)
Gri Saç (1)
Merhaba ben 16 yaşındayım değişik bir renk isteyerek saçımın sadece orealle açtırıp uçlarını kuaförde griye boyattım ama tutturamadılar, çok garip bir renk ortaya çıktı. Bende eve gelince kahkülümü orealle açıp aldığım gri boyayla boyadım. Ama aldığım boyada kahkülümü tutmadı, ve yüzüme yakışmayan bir renk oldu. Saçımı mezuniyet için boyatmıştım griye muhtemelen 29-30 mayısta bu işlemler gerçekleşti. Saçımı komple boyamaya karar verdim saçımın daha fazla bu şekilde durmasını istemiyorum çünkü gerçekten kötü duruyor. Şimdi saçımın tonlarına boyasam saçım aradan az zaman geçtiği için yanar mı? Önerebileceğiniz yakmayan boya var mı? Gerçekten tavsiyelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Aşırı Yıpranmış Saçlar Nasıl Toparlanır? (1)
Merhaba, 2 kere üst üste açılma işlemi görmüş saçım aşırı yıprandı. Saçlarım şuan kısa ve uzarken sıkıntı yaşamak istemiyorum. Kısa sürede toparlanmaları adına neler kullanabilirim? Ürün önerisi rica ederim. Teşekkürler.
sacim acici ve boyadan dolayi cok yiprandi (1)
Sacima ust uste acici yaptim ve bu toz acicilardan cok zarar verdi sacima ustune bide boya masa duzlestrici derken sacim cok yandi ve kac senedir ayni boyda uzamiyo uzayanlarda dokuluyor bu cok canimi sikmaya basladi kuaforde uclarindan aldirdim ama yinede inceldi sacimin uclari su an redistin 10 liralik yagini kullaniyorum ve syoss un keratin icerikli sampuanini kullaniyorum ama sacimi hizli toplamak ve uzatmak istiyorum bunu nasil yapabilirim yardimlariniz icin cok tesekkurler simdiden :)
Oreal açıcı tavsiyesi lütfen (1)
Saçlarım platin rengi dip açtırırken zehirlendim serumdaki takıldı Aynı malzeme aynı kuaför platinden vazgeçemiyorum bana bu sorunu yaşatmayacak ne önerirsiniz Malzemeleri Alıp kuaförde yaptırmak için amonyaksız bitkisel vs Iyi çalışmalar

Haftanın Fırsat Ürünleri