Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Merhaba saçlarım platin sarısı soğuk tonlarda hangi mor şampuanı kullanmalıyım magnesiım silver ve blondifier arasında kararsız kaldım cevaplarsanız sevinirim (1)
Saçlarım platin sarısı soğuk sarı tonlarında rengini korumak turunculaşmayı önlemek istiyorum
Baby kumral renginin numarasi nedir? (2)
Merhaba, Igora Royal Absolutes serisi ile Igora Royal TakeOver serisinde bebek kumralinin numarasi nedir? %30 kadar beyazları kapatmak için 8.211 rengine hangi oranda ana renk katmak gerekir, bilgi vermenizi rica ederim.
Toner uygulaması (1)
Balyajlı açılmış saça toner uygularken şimdi saç sonuçta çizgi çizgi açılmış tonlara sahip. Toneri komple saça uygularsam boyalı olmayan koyu kahve saçımda bi ton değişimi kırmızılaşma olur mu?.Ya da saçımı açtıktan sonra folyo paketleri açıp elimle açıcıyı alsam biraz ıslatıp ya da bezle, yani açıcıyı temizleyip uyguslasak olur mu acaba? (tek başıma uygulamayacağım yardım alıyorum)
mavi şampuan nedir? (1)
merhaba, küllü kumral saçlarım güneşten inanılmaz turunculaştığı için araştırma yaptım ve mavi şampuanla karşılaştım. mor şampuanla arasındaki fark nedir? hangi markayı önerirsiniz?
İgora royal L00 (2)
Merhabalar, acaba igora royal L00 ı kendim uygulayabilir miyim?
Milkshake’in hangi serisini seçmeliyim? (1)
Merhaba saçlarım platin rengi ve dalgalı, boyadan ısı işlemlerden aşırı kurudu ve kırılıp dökülüyor milkshake’in hangi serisini tercih etmeliyim yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Balyaj Uygulamasi (1)
Merhaba, Sacimi majirel cool cover 8.11 ile boyuyorum ve araya acik gecisler uygulamak istiyorum. Balyaj uygulamasini acma islemi olmadan Majiblond Ash+ veya majirel 9.1 ile yapsam nasil bir oksidan kullanmaliyim ve basarili sonuc alir miyim ?
Mor Şampuan Hakkında (1)
Zamanla koyulaşan ve matlaşan sarı röflelerin rengini açıp daha parlak görünmesini sağlamak için evde yapabileceğimiz bir uygulama var mı?
Kerastase Şampuan Önerisi (1)
Merhaba, Kerastase ürünlerini sürekli kullanıyorum, şampuan ve maskesini. Önceden çinko serisini hep kullandım; şimdi ise saçlarım röfleli olduğu için, Kerastase Reflection Chroma Riche-Boyalı ve Kerastase Soleil UV Defense Active aldım. Bu ürünü tercih etmemin nedeni saçlarım röfleli. İnce telli, sert ve çok dolaşıyor, kolay taranması ve yumuşak olması için. Ancak pek düşündüğüm gibi olmadı. Başka tercih edeceğiniz ürün var mı? teşekkürler
Davines L'Art Decolor Toner
Merhaba, Revlon krem röfle setini alacağım. Saçlarımda röfle var, ancak son 5-6 boyamada dip boyası yaptım. Röflemi tazelemek ve daha soğuk bir sarı tonu istiyorum. Davines L'Art Decolor Toneri röfle sonrası dip ve boyanmayan saç renklerini eşitlemek için (cila niyetine) kullanabilir miyim?

Haftanın Fırsat Ürünleri