Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

siyah saçı platine açmak (1)
merhaba saçım siyah renk platin sarısına açmak için shwarzkpf blondme serisinde %9 açıcı ile premium developer %12 yi 1 /2 oranında karıştırmayı düşünüyorum.bu oran doğru mudur?
Koyu kestane saçlarımı sarı yapmak istiyorum? (1)
Saçlarım koyu kestane ve sarı yapmak istiyorum yakmadan kaç volumluk açıcı kullanmalıyım
Saçlarımda siyah boya var, nasıl yakmadan açarım? (1)
Merhaba, saçlarım çok fazla işlem gördü. En son kahveye boyadım ama o da bayağı koyu çıktı. Bundan önce de yine koyu renklere boyamıştım. Bakır tonlarında bir saç istiyorum, nasıl yakmadan açabilirim?
Olaplex bakım ürünü ve saç açma işlemi? (1)
Saç açma işleminde olaplex yanma riskini ortadan kaldırır mı?
Koyu sac rengi açmak? (1)
Sac rengimi açık yoğun kullu kumral istiyorum suanku kahve kumral arası sac rengim biraz karışık kaç volum oksidan almam gerekiyor yoğun acik kullu kumral yanında ve saçlarım omuzlarımın altinda 2 kutu gidicek ikisinide aynı numaramı almam gerekiyor açık kullu kumral icjn yoğun açık kulu kumralı Bi türlü tutturamiyorum oksidan volumu ve aldığım boya numarasından kaynaklı sanirjm
8 No Boyalı Zeminde 11-3 Elde Etmek için öneri istiyorum? (1)
Merhaba, benim saçım şu anda zemin 8 numara koyu sarı ve aralarda 9-10 seviyede sarılar var. Bal tonlarında. Saçlarımda ki sıcaklığı götürmeden saç rengimi 11 seviyelerinde açmak istiyorum. Doreli çok açık sarı. Bunun için Blondme H serisi Warm Gold almayı düşündüm ancak boyalı saçta etkili olur mu emin olamadım. Ya da renk istediğim renk değilde yine bal-karamel tonlarında mı çıkar bilemedim. İstediğim renge ulaşmam için bana Blondeme H Warm Gold kullanmamı önerir misiniz? Bir de saçım yıpranmış olduğu için yoğun açıcı etkisi olan açıcılar kullanmak istemiyorum (7-9 ton açan). Tavsiyenizi merakla beklemekteyim. Kolay Gelsin.
Gri saç nasıl düzelir? (1)
Merhaba; saçımı ilk yarıya kadar açtım daha sonra 2 kutu 10.1 ve 2 buçuk çay kaşığı igora 0.22 kattım saç diplerip ekteki gibi acayip giri oldu ve boyama sırasında arkayı görmediğim için saçımın içinde boyanmamış yer kalmış grilik gitmesi için ve boyanmayan yer için ne gibi bişey yapabilir acil yardım :(
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Saç Açtırma (2)
Hocam benim saç rengim siyah sarıya boyattım saçlarımı gün içinde 8 defa açma işlemi gördü saçım seyreldi hocam tekrardan yeni saç çıkarmı napmam lazım yardım edin yaşım 20 erkeğim
Beyaz sari (2)
Merhabalar sacin koleston perfect 9.1 ile boyali .sacimi beyaz sari yapmak istiyorum. Bunun için wella blondor extra cool toz acici ve 30lukcalisma oksidanini siparis etmeyi dusinuyorum,uygunmudur ayrica goldwell 12bs gibi bir boya gerekir mi?