Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Beyaz saç için boya önerisi? (1)
Saçlarımda yoğun miktarda beyaz var. Kafamdaki görünüm siyahtan çok beyaza yakın. Bu beyazları azaltmak ya da en azından görüntüyü siyaha yakın bir hale çevirmek istiyorum. Boya ile de saçımı da birden simsiyah bir şekle dönüştürüp dolaşmak istemiyorum. Doğal bir şekilde beyazları azaltıp siyaha yakın bir görünüm için ne yapmalıyım?
Beyaz saclari kapatmak? (3)
Merhaba saçımı uzun süre boyadigim için az olan beyazlarım arttı doğal bir şekilde beyazlarımı kapatmam için ne önerirsiniz?
Saç Beyazlamasını Azaltan Bir Ürün Var mı? (1)
Yaşım 30. Erken yaşta saçlarımın beyazlamasını istemiyorum. Saç boyası kullanmak yerine kalıcı bir çözümü var mı?
En İdeal Saç Boyama Sıklığı Ne Kadar Süre Olmalıdır? (2)
Saçlarımı Igora Royal Saç Boyalarından 7.77 rengi ve 20 vol. oksidanı kullanarak boyuyorum. Yalnız 2 haftada dipleri az da olsa geliyor. Bu süre normal midir? Saçlarım gerçekten bu 2 haftada uzuyor mudur yoksa boya mı akıyordur? Bir de beyazlar olduğundan dolayı 2 ila max 2.5 hafta arasında boyasam saçlarıma zarar verir miyim ya da bu kadar sıklıkla boyamak beyazları daha da artırır mı? Ve boyalı saçlar için olan şampuanlar boyanın gerçekten akmasını engelliyor mu? Belirli bir süre ya da artısı nedir diğer normal şampuanlardan? Ve başka sorduğum konularda önerebileceğiniz farklı şeyler de varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
beyaz saç (1)
merhaba sitenizi incelidim bi kaç ürün hakkında bilgi isteyecektim. saç resmimi de gönderiyorum ona göre yorumlarsanız sevinirim. 25 yaşındayım fakat genetik sebeplerden ötürü saçımda yoğun bi şekilde beyazlama söz konusu özellikle yanlarında aslında sıkıntı beyazlaması değil beyazların aşırı parlak olması çok belirgin olması beni rahatsız ediyo saçımı boyamak istemiyorum sadece beyazların daha gri saçımın renginden görülmesini istiyorum bunun için biraz araştırma yaptım. sitenizde goldwell man reshade ürününü buldum ürün kafama yattı fakat yorumlarda belli bi kullanımdan sonra beyazların kızıllaştığı vs. söyleniyo sanırım bunun içinde silver şampuanlar kullanmak gerekiyormuş bunun içinde loreal silver şampuana baktım benim sorum resimde de gördüğünüz saç rengi için bu ikisi çözüm olabilr mi sizin fikirleriniz nedir
Erken Yaşta Beyazlayan Saçlar (1)
Merhaba Ben 15 yaşındayım ve saçlarım beyazlaştı Sizce bu neden kaynaklı ? Bana ne tavsiye edersiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Haftanın Fırsat Ürünleri