Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Kırık ve yanık görünümlü saçlar nemsiz ve kuru saç? (1)
İyi günler saçlarım yanık görünümlü ve kuru ben saçlarıma şekil verirken ıslak Bir görünümde olmasını ve nemi bol olmasını istiyorum kesinlikle saçımı kazık gibi yapmaması gerekiyor alacağım ürünü ona göre önerirseniz sevinirim saçlarım kırık ve yanık görünümlü çok kuru diplerde yağlanma olsada uçlar çok kuru ve çatlak. Milkshake yoğun nemlendirici ve koruyucu köpüğünü buldum işe yararmı yaramazsa hangi ürün bana uygundur kesinlikle şekillendirme amacım yok sadece o kırık yanık görüntü gitsin ve ıslak banyodan yeni çıkmış gibi görünen saçlar gelsin istiyorum ne önerirsiniz?
Saç tipime en uygun şampuan nedir? (1)
İnce telli, düz, hacimsiz saçlarım var. Kepek problemimi de giderecek, güzel kokan bir şampuan istiyorum. 100 lirayı geçmezse güzel olur. Yardımcı olur musunuz?
Saç kırıkları ve kuruluk? (1)
Saçlarımı bakım yağları ile desteklememe ve sizden aldığım kerastane yeşil yıpranmış saçlara onarıcı etki şampuanını kullanıyorum.Saclarımı kestiriyorum ama ince telli kuru bir yapısı var cok fazla düzleştirmememe ve boya olmamasına ragmen ucları çatallanıyor ve kırık kırık bir görüntü oluyor.Ne yapsamda bu kırık catallı ikiye ayrılmış saç telini düzeltemiyorum.Kesiyorum 2 ay sonra aynısı oluyor ne yapmalıyım?Teşekkür ediyorum.
Kalitesiz Saçlar İçin Sağlam Şampuan Önerebilir misiniz? (1)
Saçlarım dalgalı ve saçlarımda çok kırık bulunmakta, çok fazla dolaşmakta, uçlara doğru sertleşmekte. Saçımı onarabilecek, yüksek fiyatlı olmayan, bitkisel şampuan ve saç kremi önerebilir misiniz?
Kalitesiz Saçlar İçin Sağlam Şampuan Önerebilir misiniz ? (1)
Hiçbir şekillendirici kullanmamama rağmen saçlarım çok çabuk dolaşıyor, çok fazla kopma oluyor, her tarafında kırıklar mevcut, çok güçsüz. Saçımı besleyecek, güçlendirecek, kopmaları dökülmeleri engelleyecek şampuan ve saç kremi önerebilir misiniz ? Saçımı her geçen gün kaybediyorum. Teşekkürler.
Saç Kırıkları İçin Ne Yapılabilir? (1)
Saçlarımda çok fazla kırık var ve inceldi gibi. Hormon testleri yaptırdım, bir sorun çıkmadı, uzamasını da istiyorum, ne yapabilirim?
Saçım Dökülüyor ve Uçları Kırık (1)
Saçlarım çok dökülüyor ve uçları çatallaştı, çok kuru. Kendi saçım, hiçbir işlem yok, uzamıyor, uçları sert ve kuru olduğu için salamıyorum da.
Saçlarım Kuru ve Uçlardan Kırılıyor (1)
Merhaba saçlarım yaklaşık 4 yıldır platin sarıydı şimdi ise röfle saçlarıma balyaj attırmak istiyorum. Kuaförüm çok kuru olduğunu ve kopabileceğini söyledi. Chi markasının kırmızı kapaklı serumunu önerdi. Sizce ne kullanmalıyım?
Saç İçin Öneri (1)
Saç dökülmelerim çok fazla, demir, çinko ve biotin kullanıyordum. Değerlerim normal seviyeye gelince bıraktım. Fakat gene başladı dökülmeler ve belli olacak kadar yoğun açılmalar, seyrelmeler oluyor. Şampuan olarak Biominoxil kullanıyorum. Fakat ilaçları bırakınca saç uçlarında kırılmalar ve matlaşma oluştu. Önereceğiniz serum ve saç kremleri nelerdir?

Haftanın Fırsat Ürünleri