Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç tipime en uygun şampuan nedir? (1)
İnce telli, düz, hacimsiz saçlarım var. Kepek problemimi de giderecek, güzel kokan bir şampuan istiyorum. 100 lirayı geçmezse güzel olur. Yardımcı olur musunuz?
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Kalitesiz Saçlar İçin Sağlam Şampuan Önerebilir misiniz? (1)
Saçlarım dalgalı ve saçlarımda çok kırık bulunmakta, çok fazla dolaşmakta, uçlara doğru sertleşmekte. Saçımı onarabilecek, yüksek fiyatlı olmayan, bitkisel şampuan ve saç kremi önerebilir misiniz?
Kalitesiz Saçlar İçin Sağlam Şampuan Önerebilir misiniz ? (1)
Hiçbir şekillendirici kullanmamama rağmen saçlarım çok çabuk dolaşıyor, çok fazla kopma oluyor, her tarafında kırıklar mevcut, çok güçsüz. Saçımı besleyecek, güçlendirecek, kopmaları dökülmeleri engelleyecek şampuan ve saç kremi önerebilir misiniz ? Saçımı her geçen gün kaybediyorum. Teşekkürler.
Saç Kırıkları İçin Ne Yapılabilir? (1)
Saçlarımda çok fazla kırık var ve inceldi gibi. Hormon testleri yaptırdım, bir sorun çıkmadı, uzamasını da istiyorum, ne yapabilirim?
Saçım Dökülüyor ve Uçları Kırık (1)
Saçlarım çok dökülüyor ve uçları çatallaştı, çok kuru. Kendi saçım, hiçbir işlem yok, uzamıyor, uçları sert ve kuru olduğu için salamıyorum da.
Saçlarım Kuru ve Uçlardan Kırılıyor (1)
Merhaba saçlarım yaklaşık 4 yıldır platin sarıydı şimdi ise röfle saçlarıma balyaj attırmak istiyorum. Kuaförüm çok kuru olduğunu ve kopabileceğini söyledi. Chi markasının kırmızı kapaklı serumunu önerdi. Sizce ne kullanmalıyım?
Saç İçin Öneri (1)
Saç dökülmelerim çok fazla, demir, çinko ve biotin kullanıyordum. Değerlerim normal seviyeye gelince bıraktım. Fakat gene başladı dökülmeler ve belli olacak kadar yoğun açılmalar, seyrelmeler oluyor. Şampuan olarak Biominoxil kullanıyorum. Fakat ilaçları bırakınca saç uçlarında kırılmalar ve matlaşma oluştu. Önereceğiniz serum ve saç kremleri nelerdir?
İnce Telli ve Yıpranmış Saçlar (2)
Merhaba, benim saçlarım çok ince telli ve sönük yapıdalar, dipleri yağlı, uçları aşırı kuru ve kırıklarla dolu, cansız görünümünden kurtulmasını, sağlıklı ve kabarık durmasını istiyorum, John Frieda'nın ürünlerini kullandım ama çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Önerebileceğiniz kabarıklık ve ışıltı veren doğal içerikli ürün var mı?
Saçıma uygun şampuan hangisi (1)
Merhaba benim saçım sürekli açma boyama işlemi yaptım en son cila yaptım saçım kıvırcıktı eskiden şimdi düşleştiriciden dalgalı şekil de almıyor dipleri yağlı ve kepekli 3 günde 1 yıkıyorum saçımın sadece uçları değil boylarındada çok ciddi kırık var kestirsem de 1 ayda kırıklar geri geliyor seboreik dermatitimde var saçımda yüzümde ama çok hafif var saçlarım sarı eski rengine döndürcem iki üç ay sonra saçlarım orta telli ama sönük saçım mat mı kuru mu yıpranmış mı kaçıncı derece yıpranmış bunu öğrenmek istiyorum bir de ürün önerirseniz sevinirim teşekkürler böyle site yaptığınız için

Haftanın Fırsat Ürünleri