Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Röfleli saç için hangi maskeyi kullanmalıyım? (1)
Saçlarım sarı platine yakın röfleli yıpranmaması için hangi maskeyi kullanmalıyım? Matrix obsessed şampuan ve kremini kullanıyorum yine bu seriden önerebileceğiniz maske istiyorum.
KURU SAÇ ÜRÜNLERİ (1)
saçlarım yapısı itibariyle kuru,kalın telli ve dalgalı ayrıca düzenli olarak dipten açma işlemi ile ombre yaptırıyorum hali ile aşırı kuru ve keçe gibi saçlarım var.her hafta keratin botox yapmama rağmen yeterli nemlendirmeyi sağlayamıyorum.hangi bakım setini önerirsiniz
Merhaba kopmalara karşı öneri (1)
Wella sp men şampuan ve tonik serisini kullanıyorum bu ikilinin yanına önerebileceğiniz bir saç maskesi var mı ?
Kerastese Hangi Bakım Maskesini Kullanmalıyım? (1)
Kerastase saç bakım maskelerinde genellikle kalın telli saçlar ibaresi var. Benim saçlarım ince telli. Aşırı yıpranmış değil, ama açıcı gördüğü için bakım maskesi istiyorum. Kerastase'ın hangi ürününü kullanmalıyım?
Saç için Yağ ve Vitaminler Faydalı Mıdır? (1)
Merhaba hocam, ben yağ ve vitamin karşımı yapmak istiyorum da tavsiyelerinizi alabilir miyim? Maskem iki kür şeklinde şöyle; Badem yağı-50ml Hint yağı-50 ml Karaüzüm çeğirdeği yağı 30ml, Jojoba yağı 30ml, Avokoda yağı 30ml, Lavanta yağı 10ml, e vitamin (bal kıvamında) 10ml, Çinko oksit bir çay kaşığı, Kristal menthol 1 gr. Bu ilk kür ikinci kür ise; 1 yemek kaşığı su, 1/4 çay kaşığı c vitamin (ascorbic), 1/4 çay kaşığı b5 vitamin(D-panthenol), 1/4 çay kaşığı b3 vitamin(niacinamid), 1/4 çay kaşığı biosulfur (suda çözülen kükürt). Bunlarda günlük hazırlanmak koşuluyla yapılacak.
Saç maskesinin özelliği nedir? (1)
Davines nounou saç maskesi saçın uzamasını hızlandırır mı? maskenin işlevi tam olarak nedir

Haftanın Fırsat Ürünleri