Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Egzama ve sac uzama? (1)
Saçlarımda seboreik dermatit var ve hava alsın diye dipleri sıfıra vurdum daha önceden saçların hızlı uzarken suan ise uzamiyor gibi ve inceldi egzama saç uzamasına engelmi sizce ayrıca yaşım 43 yas ilerlemesiyle alakalı olur mu?
Saçlarıma Çözüm Lütfen (1)
Öncelikle merhaba. Benim saçım normalde sık bir saçtı. Aslında hala öyle, fakat ben önlerinin sürekli şeklini değiştirdiğim daha doğrusu sürekli oynadığım için saçımda döner oldu. Ayrıca yoğunluğunu kaybetti(normalde sık bir saça sahibim) bir garip, şekilsiz duruyor şuan. Uzatmaya çalışmama rağmen de uzamıyor. Şimdi saçımı 3 numara yapacağım ve kendi kendine uzatmaya bırakacağım. Saçın köklerinde kullanabileceğim herhangi bir maske serum şampuan ne gerekiyorsa alacağım. Lütfen yardım edin. Saçlarımın önü hiçbir şekilde şekil almıyor şuan.
Saçlarım Hem Çok Dökülüyor Hem de Uzamıyor (1)
Merhaba, ortalama olarak 3 yıldır saçlarım uzamıyor ve çok fazla dökülüyor; gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç ve ürün kalmadı. Herhangi bir değişim olmadı. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum.
Saçlarımı Ne İle Hızlı Uzatabilirim (1)
Saçlarımın hızlı uzaması için hangi ürünü kullanmam lazım?
Elektriklenme İçin Ürün Önerisi (1)
Merhaba, saçlarımı sürekli boyatıyorum. Aşırı bir yıpranma yok. Elektriklenme problemi oluyor. Şu anda epey kısa fakat sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorum. Bunun için hangi ürünleri tavsiye edersiniz?
Uzamayan Saçlara Ürün Önerisi (2)
Merhaba , Daha öncede tarafınıza yazmıştım birkaç kez denemeler sonuç çıkarmayınca tekrar bir öneri almak istiyorum saçlarımı sarıdan biraz koyulaştırıp fön makinalarından uzak tutmama rağmen 2 ayda bir de uçlarından aldırmama rağmen saçlrımın alt kısımları uzarken üst kısımlar uzamamaktadır , şampuan olarak memnun oldugum vichy ile organix in biotin saç kremini kullanmaktayım dökülmelerle bitkisel olarak biotin almaya da başladım saçlarım hem az hemde cansız uzaması ve gürleşmesi için öneriniz varmıdır ?
Ne Zaman Uzayacak Bu Saç :( (1)
Saçlarım uzasın diye denemediğim bişey kalmadı, sürekli düzleştirici kullanmak zorundayım. Uzamayua yardımcı ne önerirsiniz?
Saç kırılması nasıl geçer ? (1)
Saçlarım çok sık ve kabarıyor uzadıkça , bi aralar her sabah soğuk suyla yıkardım ve sonra kırılmaya başladı sebebi nedir , kırılmalar nasıl geçer ?
Saç uzamasını destekleyici öneri (2)
Uzun zamandır sitenizden memnuniyetle alışveriş yapıyorum.İki sorum olucak.Bayadır kerastase stimuliste sprey ve initialiste serum isimlerini duyuyorum.Bu ürünlerin hangisi hızlı saç uzatmaya destek olur? Bir diğeri ise Kerastase ürünlerini nerden temin ediyorsunuz,kendileri sadece yetkili kuaförlere yolladıklarını söylüyorlar
Saç uzatma konusunda ne önerirsiniz? (1)
Merhabalar. Öncelikle saçlarım bundan 10 ay önce kimyasal işlemden dolayı yanmıştı kerastese'in yeşil serisini kullanarak eski sağlığına kavuşmuşlardı. Bundan 3 ay önce saçlarım yine yandı bu sefer seri işe yaramadı. Saçlarımı 3 parmak uzunluğunda kestirdim. Üzerinden 3 ay geçti şu an toplamda saçlarım 3-4 parmak uzunluğunda. Ama yanık kısımdan kalan sarılar her banyodan sonra dökülüyorlar. Dipten gelen saçlar oldukça kısa. Ama çok zor uzuyor. Ve kendimi oldukça kötü hissediyorum. Mikro kaynak için 2.500/3.000 civarı bir fiyar biçildi. Onun dışında baska hiç bir seçeneğim yok gibi. Siz ne önerirsiniz? Saçlarımı kendim uzatmam mümkün mü? Yoksa kaynak mı yaptırmalıyım?..