Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Pigment içeren şampuanlar? (1)
Saçlarım griye çalıyor. Ayda bir pigment boya yaptırıyorum. Ayrıca saçlarım çok güçlü değil. Hem pigment içeren saç rengimi koyulaştıracak (boya içermeyen) hem de dolgunlaştıracak-yoğunlaştıracak ikisi bir arada çözüm içerecek şampuan var mıdır. Yıkayıp çıkarak bu iki şeyi birden elde edebilir miyim?
Yağlı Saç İçin Tavsiye (1)
Merhaba, ince telli ve yağlı, sönük saçlara sahibim. Saç diplerinde herhangi bir işlem boya vb. yok. Saç uç kısımlarda boya uygulaması var. Sabah yıkanıp akşama yağlanabilen saçlarım var. Yağlanma geçiktirici ve dolgunluk-yoğunluk veren Lorael şampuan ve bakım kremlerinden hangisini tavsiye edersiniz?
Saç Dolgunlaştırıcı Ürünler (1)
Çok önem verdigim ve sekil vermeden disari cikmadigim saclarimin sanki onlerden hafif hafif seyreklesmeye basladigini hissediyorum ve saclarim inceliyor sanki. Tekrar eski yogun dolgun görünümü icin hangi urunu nasil kullanmaliyim tesekkurler.
Eski Saçları Geri Kazanmak İçin Öneri (1)
Benim 3 senedir saçlarım çok dökülüyordu. Dökülmem durdu ama bayağı bir saçlarım döküldü. Yaşım 19 ve eski saçlarımı kazanmak için hangi ürünü kullanmalıyım?
Yavaş Uzayan Saç (1)
İyi günler; İsmim Cihat. Saç yapımdan kısaca bahsetmek istiyorum. Saçlarımın yanları ve arkaları çok sıkı fakat üstler geç uzuyor. Dolayısıyla ay sonu berbere gittiğimde yanlar şişkin kabarık fakat üstler yavaş büyümeden dolayı basık. Kel görünümlü değilim fakat üstlerde yoğunluk az. Sormam gereken asıl konu ne tavsiye edersiniz? Araştırmalarım sonu Kerastase Aminexil serum mu yoksa Kerastase Densifique mi almalıyım? Yani bariz dökülme olmuyor veya farkında değilim duş alırken. Bir yanda Densifique alsam daha mı iyi olur diyorum. Diğer yandan Aminexil işimi görür diyorum anlayacağınız kararsızım. Beni yönlendirir misiniz?
İnce Telli Saçları Yoğunlaştırma (1)
İyi günler, Saçlarım ince telli düz, saçımı sağ tarafa doğru tarayarak şekil verdiğim zaman sol tepede az dan biraz çok açıklık meydana geliyor sola tarafa taradığım zaman sıkıntı yok benim istediğim kesin sonuç alacağım ve saçımı gürleştiren çözümler bulmak bu arada yaşım 17..
Saç yoğunluğu artırma ve saçları canlandırma (2)
Merhaba, 1 sene önce saç ektirmiş biri olarak saç yoğunluğum özellikle tepe bölgemde az. ayrıca saçlarım ince telli, kırık ve çabuk yağlanıyor. Halihazırda 1 haftadır kullandığım ürünler kerastase densifique serum ve saçlarımı kuruttuğunu düşündüğüm densifique bain şampuan. Yukarda bahsettiğim ürünlere ek olarak; Kırıklar ve mat görünümü düzeltmek için nashi argan yağı ve kullandığım şampuanın yanında paul mitchell saç kremi kullanmam faydalı olur mu? Sizin tavsiyeleriniz nedir. Sorunlar: Saç yoğunluğu az, cansız kırık saçlar Teşekkürler,,,
Saç yoğunluğu artırma ve kalınlaştırma (1)
Merhaba, 29 yaşındayım ve saçlarım ince telli. Alnım açık olduğu için çoğu kişi saçlarımın döküldüğünü düşünse de küçüklüğümden veri aynıydı. Tabi ki yaş ilerledikçe dökülmeler oldu. Şakak kısımlarında seyrelmelerim mevcut. Dökülme için uzun yıllardır birçok farklı ürün kullandım. Belli ölçüde verim aldım ve dökülmeyi oldukça azalttığımı düşünüyorum. Şu an amacım saç yoğunluğunu artırmak. Soruları incelediğimde benzer sorunları olan kişilere kimi zaman farklı marka ürünleri de tavsiye edilmiş. Açıkçası biraz aklım karıştı. Yine de Kerastase ürünlerinin kalitesini bildiğim için başka marka kullanmayı düşünmüyorum. Bu noktada bana tavsiye edebileceğiniz en etkili ürün Kerastase Densifique serumları mıdır? Şayet bu ürün ise kullananlardan aldığınız geri bildirimleri paylaşabilir misiniz? Ayrıca şuan Kerastase Specifique Stimuliste GL(ince telli saçlar) şampuanını kullanmaya başladım.Bu şampuan bir noktadan sonra saçları kurutur mu? (Daha önce Homme serisinden turuncu etiketli olanı kullanıyordum) Densifique serumlarını kullanmaya başlarsam, serinin kendi şampuanı olan Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuanı ile değiştirmem gerekir mi sizce? Saçıma uygun olan şampuan mı yoksa serinin şampuanını mı kullanmalıyım? Kerastase Specifique Aminexil Force R serumlarını sanırım durumumdan ötürü kullanmama gerek yok değil mi? Sorularımı yanıtlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.