Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç düzleştiricisi? (1)
Çabuk kabaran saçlarım var iyi bir düzleştirici arıyorum. Trina düzleştiricileri çok övülüyor. siz buna katılıyor musunuz sizce hangi düzleştiriciyi kullanmalıyım ve trina yı öneriyorsanız hangi ürünü. şimdiden teşekkürler
Mat, sertleştirmeyen wax (1)
iyi günler, saçlarım hafif dalgalı ve orta uzunlukta (erkek). fön çekip düzleştiriyorum kabartıp geriye doğru atıyorum ve gün içinde sürekli elim saçlarıma gider bu yüzden sizden mat, sprey ve jöle gibi sertleştirmeyen ama saçın düz formunu koruyacak, saçı kabartabileceğim bir şekillendirici önerisinde bulunmanızı öneriyorum. (vodvil clay wax anlattığım kriterlere uygundu ama çok zarar veriyor ve yağlandırıyor)
Mat wax öneri? (1)
merhabalar osis mess up 2 kullanıyorum ama son zamanlarda pek memnun değilim tavsiye edebileceğiniz mat wax nedir ona göre almak istiyorum teşekkür ederim iyi çalışmalar...
Hangi Şekillendirici Saçıma Uygun? (1)
Merhaba, Ben 25 yaşında saçları kısa kesim, sağlıklı ve gür bir erkeğim. Saçlarımı karışık olarak tarayabileceğim tutuculuğu yüksek ve doğal görünüm veren bir şekillendirici arıyorum. Ne tavsiye edersiniz?
Şekillendirici Ürün Tavsiyesi (1)
Merhaba. Ben saçlarım duştan sonra çok elektirikleniyor ve kabarıyor. Bu yüzden her duştan sonra toni&guy ın leave in conditioner ürününü sürül öyle kurutuyorum bir nebze olsun faydası var. Acaba benim işime daha çok yarayacak başka bir ürün tavsiye edermisiniz
Saçın Dalgalanması (2)
Merhaba saçı yıkayınca düz oluyor ama 30 dakika sonra ön tarafı ve yan tarafı dalgalanıyor kötü görünüm oluyor önereceğiniz saç şekillendirici wax ne lazımsa yardımcı olun lütfen.
Saçım İçin Şekillendirici Önerisi (1)
Merhaba , saçlarım ince telli uzunluğu normal kaşlarıma geliyor genelde saçlarıma arkaya doğru çapraz şekilde atıyorum fön çekerek fakat saçlarım gün içinde güçsüz düşerek bozulmaya başlıyor.Saçıma sprey uyguladığım zaman bu güçsüz düşme durumu biraz geriliyor.Sizden ricam saçımı şekillendirirken hangi wax'ı önerirsiniz.Şuanki kullandığım wax Davines Strong Dry Wax Güçlü Tutucu Kuru Wax http://sachane.com/davines-strong-dry-wax-guclu-tutucu-kuru-wax-75ml.html o kadar memnun değilim ve saçıma istediğim şekli veremiyorum fön esnasında.Sadece wax değil diğer önerilerinizede açığım birde saçlarım ufakdan elektrikleniyor bir kaç tel kendi dünyasında dolaşıyor gibi kötü hissediyorum.Şimdiden öneriniz için teşekkür ediyorum.
Saçı Islatmayan Wax Önerisi (1)
Selamlar, Toni&Guy'ın waxını kullanıyorum. Saçıma sürdüğümde ve ardından şekillendirmek için taradığımda saçıma jöle sürmüş gibi ıslak görüntü bırakıyor. Bu görüntüyü bırakmayacak ve doğal görünmesini sağlayacak bir ürün var mı? Teşekkürler.
Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Veririm (1)
Selamlar, benim saçım kıvırcık, her gün sabahları duş almaktan bıktım iyice, çünkü duş almazsam saçımı şekle sokamıyorum. Artık ben de sabahları kalktığımda saçımı normal tarayıp çıkmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.
Şekillendirici Ürünler (1)
Merhaba; Kolay gelsin. 2 gün önceki soruma vermiş olduğunuz cevap için teşekkürler. Bir kaç sorum daha olacak. Keune Blend Glue Ultra Güçlü ve Mat Şekillendirici 100ml gerçekten çok hoşuma giden bir şekillendirici oldu. Bu markanın yine yüksek tutuş gücüne sahip fakat wax formunda olmayan tavsiye edebileceğiniz ürünleri var mı? Çünkü az da olsa bu üründe yağlı ve yapışkan bir etki hissettim veya ben ürünü saçıma yanlış bir şekilde uyguluyor olabilirim. Ürünün kullanımı hakkında ufak bir bilgi de verirseniz sevinirim. Bir de bu marka hangi ülkeye ait bilgi verebilir misiniz? Bir diğer konu ise Carino Saç ve Vücut Şampuanı 300ml bu ürünün altındaki tarihin üretim tarihi olduğunu belirtmişsiniz yani 11.15 ürün üretileli 1.5 yıla yakın bir zaman geçmiş kullanımda herhangi bir sakınca oluşturmaz değil mi?

Haftanın Fırsat Ürünleri