Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarda seyrelme problemi (1)
Kafamın önlerinde açılmalar var ne yapmam lazım;;? Saç ektirsem mi yada kozmetik ürünler mi kullansam akıl verin lütfen.
İnce telli saçlar için öneriniz nedir ? (2)
Merhabalar , Loreal Serioxyl Gluco Boost Seyrelme Problemi Yaşayan Doğal Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan 250ml ve Serioxyl GlucoBoost+Incell Doğal Saçlar İçin Yapılandırıcı Bakım Kremi 250ml bu ürünleri alırsam sizce ince telli cansız ( mat ) saçlarımda bi gözle görülür gelişme görebilirmiyim ve bu ürünlerin 2 sini kullanmakmı iyi olur ınce telli , azıcık dökülen , ön taraflarda azıcık içi görülen saç tipi için veya sizin bir öneriniz var mıdır ?
Saç yoğunlaştırıcı şampuan saç telini mi kalınlaştırıyor, kökten yeni saç mı çıkartıyor? (1)
Merhabalar, ben ilhan yaşım 22 saçlarım oldum olası ince telli ve seyrek, yani genetik diyebilirim. ve yine genetik olarak saç köklerim geriden başladığı için saçımla alnım arasında geniş bir mesafe var insanlar saçımın döküldüğünü sanıyor bu yüzden ve çok sık senin saçların dökülmüş tepkisiyle karşılaşıyorum. Son dönemlerde saçımın bazı bölgelerinde daha fazla seyreklikler olduğunu farkettim ve zaten seyrek saçım olduğu için o bölgelerdeki daha fazla olan seyreklikler farkedilir hale geldi. kerastase bain densite homme erkeklere özel yoğunlaştırıcı şampuanı aldım site üzerinden, kullanmaya başlayalı 1-2 gün oldu, bu şampuanı kullanmam yeterli olacak mıdır? yani seyreklikleri kalınlaştırma etkisi var mı bu şampuanın? başka bişey kullanmam gerek mi?
Saç Dökülmesi Sonucu Seyrelme (1)
Merhaba, uzatmadan sorayım, stresten dolayı 4 ay önce saçlarım döküldü; stresten uzaklaştım ama ince telli saçım hala kendine gelemedi, seyrelmeler oldu, ne yapabilirim? Bir de saçlarımı hep sağ tarafa yatırdığım için, sol şakak tarafı açılmış, diğer tarafta sıkıntı yok. Bir öneriniz var mı?

Haftanın Fırsat Ürünleri