Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan önerisi (1)
Merhabalar. İnce telli yağlı bir şaç tipim var. Orta düzeyde dökülme yaşanıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde daha çok dökülme yaşıyorum. Uzun süredir Wella dökülme önleyici şampuan ve yine Wella nın saç toniğini kullanıyorum. Ancak uzun süredir kullandığım için sanki etkisi azaldı gibi ya da bana öyle geldi. Başka bir şampuan ve tonik kullanmak istiyorum. Bu konuda önerebileceğiniz profesyonel şampuan var mıdır.
Seyrekleşen Saçlar Yeniden Gürleşir mi? (1)
Merhabalar, 25 yaşında erkeğim. Benim sorunum saç tellerimin yapısı ince olduğu için saçımın ön tarafları ve yan tarafı seyrekleşti. Genetik olarak babamda amcalarımda ve dayılarımda kellik yok, sadece seyreklik bulunuyor. Saç analizi yaptırdığımda ise saçlarımda bir sıkıntı olmadığı, sadece yağlanma olduğu gözlendi. Acaba seyrekleşen saçlarımı güçlendirmek için neler yapabilirim ve önerebileceğiniz şampuan var mıdır?
Kaşıntı Sivilcelenme Dökülme (1)
Saçlarım doğustan seyrek ve ince telli yapıya sahip. Eskiden saçlarımın yağlanmasından şikayetçiydim. 18 yaşımdan itibaren fark edilir bir dökülme başladı saçlarımda ve bununla birlikte saç derimde kaşıntılar başladı sürekli ama bahar geçişlerinde ekstradan çok daha fazla kaşıntı olmaya basladı. Bu kaşıntıyı önlemek ve ince telli zayıf hemen kopan saçlarımı güçlendirmek istiyorum. Önerebileceğiniz şeyler nelerdir? Önermediginiz kesinlikle yapma dediğiniz bir şey var mıdır?
Yağlanma (1)
Yağlanma saçta dökülme yapar mı ? Sebum dengesini sağlamak için önerebilceğiniz şampuan var mı?
Çabuk Yağlanan Saç (1)
Merhaba iyi günler, Saçlarım, duştan sonra daha bir günü doldurmadan yağlanıyor ve yağlanınca da doğal olarak ağırlaşıp, yapışıyor, aldığı şekil de bozuluyor (herhangi bir wax ya da krem kullanmıyorum). Yaşım 33 öte taraftan, kullanacağım şampuanın saçımı dökmesini, seyretlmesini ya da kupkuru yapıp sağlıksızlaştırmasını da istemiyorum. Bu açıdan yağı dengeleyen, aşırı kurutmayan, dökmeyen, inceltmeyen bir şampuan önerisi almam mümkün müdür? Teşekkürler.
Saç dipleri kapalı ne yapılmalı ? (1)
Merhaba, saç diplerim tıkanık ve bu nedenle dökülme yaşanıyor saçlarımda, ayrıca saçlarımı yıkadığım günün akşamında sacları yine yağlanıyor ne yapmalıyım ?
İnce Telli Saçlarım İçin Tavsiyeleriniz (1)
Merhaba, Saçım ince telli ve düz bir yapıya sahip. Bundan dolayı da az gözükmekte. Saçlarımı istediğim gibi dağıtamıyorum. Sürekli topuz halinde. Duştan sonra kabarık dalgalı oluyor fakat ertesi gün sönüyor. Sebastian marka jöle tarzı saç tutucularla kabartıp dolgun göstermeye çalışıyorum fakat bir süre sonra elektriklenme oluyor. Duştan sonra Hiçbir ürün kullanmasamda bir kaç saat sonra elektriklenme yine oluyor. Belki biraz daha dolgun görünür diye iki ay önce ombre yenilemesi yaptırdım ve onların tavsiyesiyle sebastian şampuan kullandım ama üç aydan sonra kepek yapmaya başladı. Yıllardır en iyi kuaförlere giderim ama her kafadan ayrı ses çıktığı için hiçbir zaman bir ürünü sürekli kullanıp verim alamadım. Sizden ricam saçlarımın dolgun görünmesi, çabuk yağlanmaması (ince olduğu için çabuk kirlenip yağlanıyor) için hangi şampuanları kullanabilirim? Ve özgürce dağınık bırakıp gezebilmem için de hangi ek ürünleri kullanabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sevgiler...
Saçlarım çabuk yağlanıyor ve seyrek (1)
Geçirdiğim hastalıktan dolayı saçlarım çok döküldü ama hastalığım geçti fakat dökülme devam ediyor saçlarım çok seyrekleşti çok ince telli saçlarım ve çok düz o yüzden seyrek olması daha çok belli oluyor saçlarımı her gün yıkıyorum 1 gün aksatsam çok fazla yağlanıyor ne yapmam lazım hangi ürünler saçımı dolgunlaştırır hangi şampuan saç kremi iyi gelir??
saçlarım çok dökülüyor (1)
benim saçlarım ince telli ve uzun zamandır dökülüyor. saçım dökülmeden dolayı seyrekleşti.ve uzama hızı çok yavaş. üstelik çok çabuk yağlanıyor. ne yapmam gerek? yardımcı olursanız sevinirim.

Haftanın Fırsat Ürünleri