Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İnce telli yağlı saçların dökülmesi? (3)
merhaba 40 yaşında ince telli ve yağlı saçlara sahibim haliyle saç dökülmesi sorunu yaşıyorum.Önerebileceğiniz şampuan vb ürenler nelerdir
Yağlı, kepekli ve dökülen saç? (1)
Dip kısımları yağlı, uç kısımları kuru olan saç tipine sahibim. Yıkamanın ertesi günü saç diplerim de yağlanma başlıyor. Aynı zamanda kepeklenme yatkın bir saç tipim var. Dönem dönem aşırı kepek sorunu yaşıyorum doktor tavsiyesi ile kullandığım ilaçlarla bir süre kepeklenme duruyor ama sonra yine başlıyor. Son olarak da birkaç hafta önce yoğun bir dökülme başladı. Tahlil sonuçlarım normal. Düzgün ve uygun bir şampuan kullanmak istiyorum. Daha önce davines kepeğe karşı denedim ama çok fazla faydasını göremedim. Önerinizi alabilir miyim?
3D men Şampuan? (5)
Bundan önce Daviner yağlı saçlar için ve kerastase yağlı saçlar için kullandım. en son insight yağlı saçlar için kullandım. fakat istediğim etkiyi alamıyorum saçlarım dökülüyor ve 1 günde yağlanıyor. suanda 3D MEN kullanıyorum güzel şampuan ve güzel temizliyor fakat. 4 5 saat sonra saçlarım yağlanıyor ve mentolden mi bilmiyorum saç derim ve anlım yanaklarıma kadar kıp kırmızı oluyor yarım saate anca geçiyor sanırım mentol etkisinden dolayı. davines saç dökülmesi için kullanmam sizce mantıklı mı yeni saç ektirdim ve 10 gün oldu. görüşlerinizi bekliyorum.
Yağlı saç için öneri istiyorum. (1)
Loreal yağlı saç için iyi midir.
İnce telli, cansız ve sık yağlanan saçlar için hangi şampuanı kullanmalıyım ? (1)
Merhaba. 22 yaşında erkeğim. Saçlarım ince telli, dalgalı, yağlı ve çok sönük bir yapısı var. Sabah yıkadığım saçım ertesi sabah tamamen yağlanmış oluyor ve dalgalı olmasından dolayı da birbirine karışıyor. Saçlarım için Insight Rebalancing Sebum Control şampuanı kullanmayı düşünüyorum. Sizce doğru bir şampuan mı ? Siz hangi şampuanı ve bakım ürünlerini önerirsiniz saç yapım için ? İyi çalışmalar.
Kerastasın hangi şampuanını kullanmalıyım? (1)
Saçlarım yağlı ve dökülme var bunun için kerastase hangi ürünü kullanmalıyım?
Davines Marka Saç Ürünleri ( SET ) Olarak. (1)
Öncelikle merhaba Benim saçlarım yağlı ve ince telli.. Saçlarımın yağdan kurtulmasını ve canlı parlak görünmesini istiyorum neler almam lazım set olarak davines markadan. Şimdiden teşekkür ederim!
Yağlı saç için şampuan önerisi? (1)
Merhaba. Sürekli şampuan değiştiren biriyim. 2 günde bir saçlarımı yıkıyorum. Saçlarım çok yağlı ve çok kaşınıyor. Bir çok şampuan kullandım ve ev şampuan fabrikasına döndü lâkin bir fayda göremedim. Bana önerebileceğiniz yağ ve kaşıntı önleyici bir şampuan var mıdır? Teşekkür ederim.
Yağlı ve Dalgalı Saçlar için Şampuan ve Wax/Sprey önerisi? (1)
Merhabalar, Saçlarım iyice seyrekleşti ve ışıkta açıklar çok belli oluyor hayatım boyunca jöle,sprey ya da wax belki 2-3 defa kullanmışımdır ama hâlâ saçlarım çok seyrek..seyrekleri kapatabilmek için saçlarımı uzattım ama hem hacimsiz hem biçimsiz..dalgalı ve yağlı saçlar için uygun şampuan ve güzel bi forma sokabilmek için sprey ya da wax tavsiyesi rica ediyorum (ya da her ikisi - ikisi bi arada kullanılabiliyorsa). ilginiz ve alakanız için özellikle böyle bir platforma soru cevap eklentisi eklediğiniz için teşekkürler.
Saçta kepek, dökülme ve seyrelme için öneri? (1)
Merhaba, yaşım 23, saçlarımın ortasında yoğun dökülmeyle birlikte, saç ortası dahil çevrelerinide kapsayan bir seyrelme var. Ayni zamanda saçım çabuk yağlanıyor ve sürekli kepekleniyor, kepek kaşıntı da yapıyor. Genetik veya stres kaynaklı olabileceğini ďüşünüyorum. Bu sorunlarıma karsı hangi ürünleri öneriyorsunuz? Özellikle etkin bir sonuç almak istiyorum. Kerastase, vichy markalarının serumlarını mı önerirsiniz, yoksa nashi,insight gibi daha az kimyasal içeren ürünleri mi kullanmalıyım, yada başka etkili ve doğal içerikli önerileriniz nelerdir, yardımcı olursanız sevinirim.

Haftanın Fırsat Ürünleri