Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Yanmış turuncu saçı nasıl kumrala çevirebilirim? (1)
Merhaba, saçlarım kızıldı ve bu renkten sıkılıp kendi rengime dönmek istedim. Kuaföre gittim, saçımı açtılar ve boyadılar ama saçım çok kötü bir renk. Turuncu ve bazı tellerim sarı sarı parlıyor. Üstelik saçlarımı yaktılar. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Birden çok saç problemi için ürün kullanımı? (1)
Merhaba, saçlarım platin renginde yeni boyattım, geçenlerde çok ufak bi kısmı koptu saçımın fön çekerken aynı zamanda saçlarım çok fazla dökülüyor ve uçlarının rengi güzelleşmesi için silver şampuan kullanıyorum, bana ürün önermenizi istiyorum açıkçası ama şu şekilde örneğin saçımın kopmaması ve onarılması için tek ürün ya şampuan ya da saç kremi, dökülme için yine aynı şekilde, yani bu problemlerime çözüm olacak güçlü tek bir ürün kullanmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyorum :)
Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
Saçlarımda siyah boya var, nasıl yakmadan açarım? (1)
Merhaba, saçlarım çok fazla işlem gördü. En son kahveye boyadım ama o da bayağı koyu çıktı. Bundan önce de yine koyu renklere boyamıştım. Bakır tonlarında bir saç istiyorum, nasıl yakmadan açabilirim?
Yanmış saç nasıl toparlar (3)
Uçlardaki kopmalar nasıl geçer
Saç açıcı akar mı? (1)
Merhaba Benim Saçım Kahverengi Ben Maviye Boyatmak İstedim Önce sarı Açıcı Kullandılar Sonra Maviye Boyadılar Mavi Boya Aktı Şimdi Sarı açıcı Kaldı Ama Saçımı Çok Yaktı Ve Hep Birbirine Giriyor saçlarım Bunu Nasıl önleriz Yani Saç Açicı Akıtılır mıı?
açıcı ile yanmış saçlar için öneriniz (1)
merhaba..saçlarım açma işlemi sıradında yandı..saçtan ziyada elyaf gibi oldu..önereceğiniz ürün nedir??
saçlarım yandı (1)
MRB. OMBRE YAPTIRDIĞIM SAÇLARIM YANDI LASTİK GİBİ UZUYOR VE KOPUYOR KERASTASE RESİSTANCE FORCE ARCHİTECTE MASKEYİ Mİ ÖNERİRSİNİZ YOKSA KERASTACE RESİSTANCE FİBRE ARCHİTECTE KIRIK UÇ ONARICI SERUMU MU ÖNERİRSİNİZ YA DA BAŞKA NE ÖNERİRSİNİZ ???
Kimyasal işlemden sonra yanan ve kopan saçlar (5)
Merhabalar, Yaklaşık 6 ay önce yaptırmış olduğum röfleden dolayı saçlarım yandı ve öbek öbek kopmalar oldu..O günden sonra bir çok saç bakım ürünü kullandım,saçlarım kısmen toparladı ,gerçi belimde olan saçlarımı bu arada omuz hizamda kestirmek zorunda kaldım...Kuaförüm telafi amaçlı keratin yüklemesi yaptı ve bunu 5-6 kere tekrarlamamız gerekiyor dedi ancak ilk seferden sonra ücret talep ettiği ve maliyet açısından onay vermediğim için 2. kezden sonra yaptırmadım..Size sorum ben bu keratin yüklemesini evde yapamaz mıyım ve yapma şansım varsa hangi ürünü kullanmam gerekir... Teşekkürler

Haftanın Fırsat Ürünleri