Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Aşırı işlem (boya) görmüş yanan saçtan nasıl kurtulabilirim? (1)
Merhabalar saçlarıma 8 ay içinde bir çok fazla işlem yaptırdım en son 2 hafta önce saçımı kestirip aynı gün içinde dip boya ve ombre yapıldı boya rengi istediğim ton olmadığı için ertesi gün tekrar gidip ombreye bi ton koyu boya attırdım ve saçlarım çok fazla yıprandı duştan çıktığımda ağlamamak için kendimi zor tutuyorum elimle astıldığımda saçlarım lastik gibi uzayıp elime geliyor,kopuyor. Kestirsem düzelse desem zaten saçlarım kısa. Bakım ürünleri aldım duştan sonra saç yağı felan sürüyorum ama eski kendi saçlarıma dönmek istiyorum ve en kısa sürede nasıl düzeltebilirim bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler
Saç Açıcı (2)
Merhaba, daha önce kuaförlerde defalarca saçımı açtırıp boyattım, ama her seferinde yandı saçım. Saçı yıpratmadan, yakmadan açacak, çok pahalı olmayan bir ürün var mıdır? Bir de boyadıktan sonra ne ile bakım yapmalıyım ki saç toparlansın?
Soğuk açık kumral renk istiyorum ne ürün kullanmalıyım ? (1)
Saçlarım şuanda Loreal İnoa 8.0 rengiyle boyalı ve saçlarımın arasında ve uçlarında balyajlar var. Saçımı ilk kaliteli bi ürünle açarak daha sonra 9.0 ve üstü tonlarında boyamak istiyorum. yani saçımı buz kumral dedikleri bi tonda yapmak istiyorum. Bunu evde hangi ürünleri kullanarak yapabilirim?

Haftanın Fırsat Ürünleri