Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines Finest Pigments? (1)
Merhaba, saçlarımda birkaç ay önce yaptırmış olduğum gölge uygulaması var fakat rengini canlandırmak istiyorum. Bun ek olarak yer yer yeni çıkan beyazlarım var. Dore veya sandre pigmenti tüm saçıma uygularsam gölgelerimi canlandırırken beyazlarımın da rengini hafifletir mi? Yoksa beyazlarıma koyu renk pigment sürüp saçlarımın boy ve uçlarına dore veya sandre pigment mi uygulasam daha doğru olur? Teşekkürler
La Riche Directions Yarı Kalıcı Saç Boyası Hakkında (1)
Daha önce bu boyayı hiç kullanmadım. Şuan saç rengim yoğun bakır 7.77; fakat yarı kalıcı boyayı her saç rengi üzerine kullanabiliyor muyuz? Ve kullandığımızda ne kadar süre saçta kalıyor ve saçı yıpratma payı var mı? Ve tekrar yoğun bakır kullandığım saç rengime dönmek istediğimde ne yapmalıyım mesela? Ve örneğin pembe boyamak istiyorum bu boyanın, benim yoğun bakırın üstünde o rengi alacak mı hemen? Detaylı olarak bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Yeni Oluşan Beyazlar (1)
Merhaba benim saçımda yeni yeni beyazlar oluşmaya başladı kalıcı boya kullanmak istemiyorum bunun yerine daha zararsız yarı kalıcı boyaları denemek istiyorum bu konuda sizin önerebileceğiniz sonucundan memnun kalabileceğim ürün hangisi aceba?

Haftanın Fırsat Ürünleri