Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Uzamayan ve aşırı işlemden dolayı yıpranmış saç için Şampuan önerisi (1)
Saçlarım siyahtan dönmeye çalışırken kuaför hatası saçım yandı şimdide saçlarımdaki kızıllığı alması için mor şampuan kullanıyorum. Şu an ombreli mikro kaynak kullanıyorum gri gözükmesi için uçları hangi şampuanı önerirsiniz . Yıpranmasından dolayı da davines nounou kullanmayı düşünüyorum doğru seçim mi!
Yıpranmış saçlar bakım önerisi? (1)
Merhabalar yıpranmış ve kimyasal işlemlerden yanmış kopan saçlara hangi prosfesyonel ürünleri önerirsiniz acaba?
Röfleli dipleri yağlı kuru saç için öneri? (1)
Saçların ince telli, kıvırcık, röfleli, dipleri az yağlı, uçları işlemden çok kuru mısır püskülü gibi. davinesin sülfatsız hangi serisinin şampuan ,saç kremi ,haftalık bakım kremi ,duş sonrası durulanmayan bakımını kullanmalıyım?
Şampuan önerisi? (1)
Merhaba,saçlarım kuru yıpranmış ince telli bir yapıya sahip bana önerebileceğiniz silikonsuz sls türevi içermeyen zararsız ve gerçekten işe yarayacak bir şampuan öneriniz var mıdır?
Yanan kuru ve kabarık saçıma en iyi bakımı nasıl yapabilirim? (2)
Merhabalar, saçlarıma açıcı işlemş uyguladım yaklaşık 6 ay önce sonrasında boyama işlemlerim oldu fakat saçıma hiç bir bakım yapmadım.Saçlarım kuru,çok kabarık ve gür telli.Saçlarıma keratin uygulamak istiyorum fakat kuaförlerdeki işlem kimyasal ve kandırmadan ibaret olduğu için bunu evde kendim yapmayı tercih ediyorum.Kimyasal içerik içinde çok bulundurmadığından Phyto Phytokeratine Extreme şampuan, saç maskesi ve serumunu kullanıyorum.Çok bi etkisini görmedim .Saçlarımın tiftik görüntüsünden kurtulmam için ne yapmam gerekiyor.Keratin veya saç bakımı olarak saçıma hangi ürünü kullanmam lazım.Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ediyorum.
İnce telli boyadan yıpranmış saçlarım için bakım önerisi? (1)
saçlarım çok ince telli saç kökünden çıkan her 3 telden sadece 1 tanesi kuvvetli-bununyanında sarı saçı çok sevdiğim için kimyasal işleme tabi tutuldu ve saçlarım yandı. Saç diplerimini kuvvetleniderecek aynı zaman da açıcıdan hasar görmüş saçlarımın düzelmesini istiyorum. bunun için önereceğiniz sampuan ve bakım kürü var mı ?
Yoğun bakım ürünü tavsiyesi? (1)
saçıma açma işlemi uygulandı saç derim hassaslaştı hem saç derime hemde saçıma yoğun bakım yapacak bir ürün tavsiye edermisiniz?
Davines serisinde uygulama önerisi? (1)
Merhaba saçlarım kuru ve yıpranmış davines yıpranmış saçlar için şampuanı kullanmam uygun mudur ve içeriğinde silikon sls var mı?

Haftanın Fırsat Ürünleri