Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Hassas ve kuru cilt için öneriniz nedir ? (3)

Cildimde kuruluklar oluyor hassas cilt yapısına sahibim yapmalıyım. Zaman zaman kuruluğa bağlı kaşıntı, kızarıklık da oluşabiliyor. Alkolsüz ve parfümsüz ürünler önerebilir misiniz?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Hassas ve çok kuru cilt yapınız için nem özelliği yüksek ürünlerden destek alarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Cilt bakımı için, La Roche-Posay Hydreane Riche Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi, Hassas, kurudan çok kuruya dönük cildi nemlendirir ve cildin hassasiyeteni azaltmaya yardımcı olur. La Roche-Posay termal suyundaki yeni nesil su taşıyıcıları hidrolipidlerle birleşir. Cilt temziliği için ise krem den önce, La Roche-Posay Tolerıane Dermo Nettoyant Hassas Cilt Temizleme Sütü, Özellikle klasik hijyen malzemeleri ve hatta suya karşı duyarlılık gösteren çok hassas ve düşük toleranslı kuru ciltler için üretilmiştir. Sabah ve akşam pamuk yardımıyla veya parmak uçlarınıza aldığınız ürünle ovalamadan cilt temizliğinizi yapın ve sonrasında kreminizi uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Önermiş olduğumuz ürünler kuru ve oldukça hassas cilt tipine göredir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam pamuk yardımıyla veya parmak uçlarınıza aldığınız ürünle ovalamadan cilt temizliğinizi yapın ve sonrasında cildiniz hafifce yıkayabilirsiz ya da yıkamadan pamuk yardımıyla uygulamayı bitirebilirsiniz. Sonrasında krem ile devam edilmesi gerekiyor.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
temizleyiciyi sakal bölgeleri içinde geçerlimidir..
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim