Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan Ve Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Jel (1)

Hocam bu iki ürün için görüşünüz nedir benim saçlarım güçsüz ve yanlarda açılma durumu var bunları kullanmamı tavsiye ediyormusunuz ?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Enes Bey, Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan, Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. İçeriğinde ubulunan Biyotin, saç kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Formülündeki özel polimerler saçın daha dolgun görünmesini sağlar. Saçı kökten itibaren uyarır ve saçların canlanmasını sağlar. Etkili sonuç almak için, Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Jel, Saçın doğal büyüme sürecinde var olan dinlenme bölümünü harekete geçirerek saçın durağanlığına son verir. Saç köklerini tetikleyen teknolojisi, yeni saç oluşumu ve saç döngüsünün sağlıklı devamı için uyarı yapar. 3 ay düzenli kullanım sonunda ortalama 1000'den fazla yeni saç teli oluşur ve mevcut saçlar güç ve canlılık kazanır. En önemli ise düzenli kullanım seçmiş olduğunuz ürün sonuç alabileceğiniz bir seri olup aşağıdaki linkten ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim