Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç dökülmesi (2)

banyo sonrasında saç diplerimde acıma ve kaşınma oluyor saçlarımı iyi duruluyorum havluyla nemini alıyorum ama yinede saç diplerim kuruduktan sonra acıyor ve dökülüyor kaşıntı arada oluyor kullandığım şampuandan dolayı diye düşünüyorum
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Soner bey merhaba, dökülme ve kaşıntı iki ayrı saç ve saç derisi problemidir.Size ikili rutin programı tavsiyesinde bulunacağım.İlki baş derinizde bulunan kaşıntı ve hassasiyet problemi içindir.Bu sorunun sebebi aşırı kuruluk, stres ve ya egzama olabilir.İlk tavsiyemiz baş derinizi rahatlatacak ve nemlendirecek Davines Calming serisi kesinlikle bu sorununuzu tedavi edici özelliktedir.Şampuan ve serumunu rutine eklemenizi öneririz.Bir diğer problem olan dökülme için Davines Energizing serisinin dökülme önleyici jeli.(dana-05 kodu ile sitemizde aratabilirsiniz)Bu jel sayesinde de dökülmeniz kontrol altına alınacaktır.Calming şampuan ile yıkayıp Calming yatıştırıcı serumu sürüp masaj yapacaksınız.Ertesi gece dökülme önleyici jeli kullanmalısınız.1 gün ara ile 2 farklı rutin oluşturmalısınız.Dökülme ve ya hassasiyet ilk hangi probleminiz biterse o tedaviyi artık bırakmanızı da söylemeyi unutmayalım.Aşağıdaki linkten ürünlere ulaşabilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
hocam teşekkür ederim çok teşekkür ederim. şimdi ben bir şey daha danışmak istiyorum size hocam şimdi saçlarımda şuanda günlük 40 50 tel arası bir dökülme var bunu biliyorum bu net davinesin nounou serisi bir şampuanını kullanıyorum koruyucu ve besleyici diye aldım işe yaramıyor saçlarım ince telli bu arada.... ben saçlarıma fön wax sprey falan sürmüyorum ama saçlarımı yinede iyleştiremiyorum. saçlarımın sağlıklı uzamasını kaşıntı olmamasını ve dökülmesini istemiyorum çok ürün kullandım artık ne yapacağımı bilmiyorum... günlük 3 yumurta yiyorum saçlarım için protein pharmaton kullanıyorum davinesin şampuanını ayrıyetten tresan saç tonik var onuda kullanıyorum bu arada yani ne yapıcam cidden bilmiyorum farklı tedavilerimi göz gezdirmem lazım yada siz yardımcı olurmusunuz.. ?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim