Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar

Merhabalar, Öncelikle saçlarınız kısa bir süre içerisinde birden fazla kimyasal işleme maruz kaldığı için yapısının bozulması ve yıpranmalar olması kaçınılmaz oluyor maalesef... Saç açıcı uygulanmış, kimyasal işleme maruz kalmış, yıpranmış saçlar için bakım şarttır. Tabii en önemlisi de uygun saç bakım ürünlerini, düzenli olarak kullanmaktır. Bu noktada da bizim önerimiz Matrix Bağ Güçlendirici Seri. Açıcı ile açılmış saçlara bakım konusunda, uzman kuaförlerin de önerdiği Bağ Güçlendirici Seri, içerdiği aktif maddeler ile saç yüzeyinden daha derine inerek bağ tabakasına kadar ulaşır ve zayıflayan bağları güçlendirir. Böylece açıcıyla yıpranmış saçlarınız derinlemesine onarılır, zayıflamış, güçten düşmüş saç telleri beslenerek güçlenir ve eski sağlığına kavuşur. Yıpranmış saçlar için en iyi bakımlardan olan bu serinin içinde 3 adımda uygulanacak Şampuan, Ön Bakım Kremi ve Bakım Kremi bulunuyor. 1.Adım olan Şampuan, saç açıcılardan, kimyasal servislerden sonra saçta kalan negatif iyonları arındırır ve saçtaki pH dengesini düzenler. Açılmış saçlar için şampuan arayışındaysanız, bizce bu şampuana bir şans verebilirsiniz. 2.Adım olan Ön Bakım Kremi ise zayıf bağların tekrar bağ kuvvetlenmesini sağlayarak saç tellerini pürüzsüzleştirir, haftalık kullanıma uygun olarak daha yoğun bir bakım için formüle edilmiştir. Ön bakım kremi uygulanıp 10 dakika bekletildikten sonra üzerine 3 Adım olan Bakım Kremi uygulanır 2-3 dakika bekletilip durulanır. 3.Adım olan Bakım Kremi, zayıf saç bağlarını güçlü protein kalıplarıyla kuvvetlendirir, her şampuan sonrası günlük kullanıma uygundur. Size önerdiğimiz bu ürünleri aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca linke tıklayarak da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz; https://sachane.com/re-bond-serisi.html

Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR

Kullanımı aşırı derecede kolay. Özellikle 2 numaralı ürün benim favorim. Ben haftada bir kullanıyorum onu kullandıktan sonra gerçekten saçlarım yumuşacık oluyor ve canlı bir görünüm kazanıyor.

Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim