Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım dökülüyor mu ? (1)

Merhabalar elimi saçıma attığımda 6-7 tel saç geliyor ve bazıları kırık bazılarının ucunda beyazımsı bir nokta var ve baba tarafım kel ama ben dayı tarafıma o kadar benziyorum ki bazıları ikiz sanıyor 16 yaşımdayım sizce bendeki saç dökülmesi normal mi ?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Öncelikle saç dökülmesinde bakmamız gereken en önemli etken dökülmenin altında yatan nedenleri bulmaktır. Düşük kan dolaşımına sahip saç derisi dökülmeye meyillidir. Günlük olarak 80 veya 90 tel dökülme normaldir. Saçınızda dökülen mevcut saç teli miktarı oldukça normal bir durumdur. Ama ilerisi için önlem amaçlı, Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuan, Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Saç derisinde etkin bir temizlik sağlar ve saç köklerinin daha iyi beslenmesine yardımcı olur. Saç derisini dökülme önleyici tedavileri için hazırlar. Derinlemesine etki ederek saç derisini canlandırır ve ferahlatır. Arınmış, temiz ve canlı saçlar oluşturur. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test ediilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Normal şampuan yerine bu gibi ürünler tercih edilebilir. Aşağıdaki linkten ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
mematiii: Ben cildiyeye gittim bana konazol verdi tek kullanımda saçtaki bütün kötü derileri söktü ve deriyle beraber birazda saç geldi konazolu kullanmaya devam edeyim mi ? -21 Şubat 2020 16:45
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim