Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Tüm saç bölgesinde dökülme? (2)

Merhaba,21 yaşındayım son 3 yıldır saçlarımın her bölgesi aşırı şekilde dökülüyor.Saçlarım yağlı aynı zamanda akne tedavisi görüyorum.Yağ bezlerimi kurutuyor.Doktor saçında egzama var ve genetik dökülme var dedi.B12 iğnesi ve hergün et yumurta süt ürünleri pekmez tüketmeme rağmen dökülme durmadı sarımsaklı şampuanlar fayda etmedi.Ön saçlarımın yanları hafif açılıyor gibi.Dökülme tam anlamıyla engellenemese bile bunu %80 %90 oranında azaltmak bence mümkün olabilir.Lütfen en sağlam bakım seti önerin.
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Yoğun dökülmeler için güçlü bir bakım uygulamanız gerekmektedir. Sadece şampuan yetersiz kalabilir ve serum ile takviye etmeniz sizi sonuca daha hızlı götürecektir. J.F. Lazartigue Dökülen Saçlar İçin Bakım Şampuanı, Dökülen saçlar için üretilmiştir. İçeriğindeki anti-inflamatuar ve anti-oksidanlar sayesinde saç yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olur. Saç derisinin yaşlanmasını geciktirir. Saç yoğunluğunun artmasına yardımcı olur. Soya proteinli özü sayesinde saçları korur ve yeniden yapılandırır. Daha iyi bir sonuç için, J.F. Lazartigue Dökülen Saçlar İçin Yoğun Bakım Serumu, Yağsız bir üründür. İçeriğinde bulunan silanoll ile saç derisinin direncini arttırmaktadır. Saç kaybını önler ve yeni saç büyümesini hızlandırır. Sağlıklı saç üretimini güçlendirir. Paraben içermez. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 1 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Çok pahalı ürünleri önerdiniz diğer insanlara önerdiğiniz Insight Anti-Hair Loss Fortifying Dökülme Önleyici Şampuanı neden önermediniz merak ettim ?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim