Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines Oi/Oil Tüm Saç Tipleri İçin Bakim İksiri 135Ml ile Davines Oi/Oil Yağ 135Ml arasındaki fark nedir ? fiyat farkı neden kaynaklanıyor ? (1)

bu iki ürüne netten baktığım zaman biri sr renkli gibi diğeri daha şeffaf birinde yağ birinde iksir yazıyor ama kullanımı nasıl fark ediyor etki alanı farkı nedir fiyat farkı neden detaylı bilgi rica ediyorum ..
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri diğer davines oil serisi ile farklı yani bu iksir bir yoğun bir antioksidandır ve serbest radikallere karşı etkilidir. Yeni nesil nefes aldıran silikon yağları karışımı sayesinde saça yapılacak işlemlerin performansını etkilemeden, saç yapısı üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Yani saç tellerine normal yağ dan daha fazla etkisi vardır. Yağ formunda serum da denebilir. Yağ tarzında ürünlerin kullanım alanları genel olarak aynıdır. Nemli saçın gövdesine ve uçlarına eşit bir şekilde dağıtılarak sonra şekil verilebilir. Aşağıdaki linkten daha detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim