Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan ve krem faktörü? (2)

Merhaba , ben şuan https://sachane.com/loreal-density-advanced-yogunlastirici-sampuan-500-ml.html / bu şampuanı kullanıyorum ve bu şampuan ister istemez saçlarımı kurutuyor ancak ince telli oldugu için saçlarım https://sachane.com/wella-enrich-ince-telli-normal-saclar-icin-nemlendirici-bakim-kremi-200ml.html / birde bu ürünü üzerine kullanmak istiyorum yani sizce bu 2 ürün arasında uyuşmazlık olurmu ? size zaten bi soru sordum aslında bu soruyu başta sormam gerekirdi ancak iki sorunun da cevabını alırsam çok mutlu olucam ...
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Ahmet Bey, Loreal Density Advanced Yoğunlaştırıcı Şampuan kullanmış bu ürün saçın yitirdiği besinleri geri sağlayarak dökülmelere karşı savaşır. Bazı kullanıcılarda evet saç da kuruluk olabiliyor. Wella Enrich İnce Telli/Normal Saçlar İçin Nemlendirici Bakım Kremi kullanmanızda bir sakınca yoktur. Yalnızca bakım ürünlerinizi seçerken aynı seri ve marka kullanmanızda fayda vardır. Etkisini daha iyi görebilirsiniz. Diğer kullanmış olduğunuz ürün ise, Dr. EA Haircare Spray Conditioner Keratin Bakım Krem Spreyi, bu ürün zaten durulanmayan gruba girmektedir. Banyo sonrası olduğu için saçların kolay taranmasına ve şekil almasına yardımcı olur. Parlaklık ve bakım sağlar. Şekillendirici olarak tabi ki kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Teşekkür ederim verdiğiniz yanıttan dolayı , şöyle bi durum olucak bana önericeğiniz şampuanın serisinden bi krem tercihi olursa çok güzel olur bide Dr. EA Haircare Spray Conditioner Keratin Bakım Krem Spreyi dökülme ve zayıflatma gibi bi etkende rol alırmı ?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim