Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan ve saç kremi önerisi? (2)

Merhabalar, kız arkadaşımın uzun saçları var saç derisi normal kurulukta saçları ise dalgalı normalden biraz daha kuru bir yapıda yanlış fön çekilmesi yüzünden uçlarında kırılma ve tiftiklenme oluştu davines şampuan ve durulanmayan saç kremi önermenizi istiyoruz. Ayrıca durulanmayan şaç kremi düşündük ama düşüncemiz doğrumu bunuda belirtirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, İlk olarak günlük kullanabileceğiniz bir şampuan ile başlamalısınız, Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan, Çevresel veya genetik faktörlerin etkisiyle kuruyup, yıpranan saç kırılganlaşır. Davines Yıpranmış Kuru Saç Şampuanı, nemini kaybetmiş ve kırılmaya başlayan saçları onararak yeniden canlanmasını sağlar. Saçın günlük temizlik ve bakımını nazik ve özenle yapar. 5.5 pH değeriyle cildi yormadan bakımını yapar. İçeriğindeki bitki özleri, esansiyel yağlar ve küçük tahılların etkisiyle saçın kaybettiği nem dengesini yeniden kazandırır. Sülfat, paraben ve sodyum içermeyen yapısı, onarım ve neme ihtiyaç duyan tüm saç tipleri için günlük olarak kullanılabilir. Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Kremi, Keratin,dolgu maddesi görevi görerek saç yapısının güçlenmesini sağlar, saçı yumuşatır. Çarkıfelek çiçeği, saçın nem dengesini korur. Badem Yağı, E vitamini takviyesiyle saçlarınızın daha gür, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Mandalina Yağı, saç derisini güçlendiriri ve yağ dengesinin kurulmasını sağlar. Kuru ve yıpranmış saç da en önemli bakım ürünü ise haftalık maske kullanımıdır. Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Maskesi, Bozulan saç yapısını düzeltir ve kuvvetlendirir. Saçı yeniden yapılandırır ve kimyasal işlemlere karşı güçlenmesini sağlar. Durulanmayan bakım kremi tabiki kullanımı olabilir ama bu seride olduğu gibi bir yoğun bir onarım sağlamaz. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Teşekkürler, siteden inceleyince Insight markasının ürünleride dikkatimizi çekti o markadan da önerileriniz varmı bu problemler için değerlendirip alış verişimizi tamamlayalım. Birde sizce bu ikisinden hangi marka daha iyi sonuç almamızı sağlar.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim