Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kaş kirpik bakımı için bakım önerileri? (1)
Küsen kaşlarımın çıkması ve kirpiklerim in uzayıp sıklaşması için hangi serumu kullanmalıyım
Yüzüm soğukta sıcakta kizariyor ne yapmaliyim? (1)
Cildim hassas çabuk kızarıyor ne yapmalıyım.
Cilt lekeleri için öneri? (1)
Akneler yenileniyor ne yapamam gerekiyor.
Sivilce izleri nasıl geçer? (1)
Sivilce izleri geçer mi ?
Merhaba esmer tenliyim ve cildimde güneşe bağlı lekelenme ve çilker mevcut hem cilt rengimi biraz açıp hem de ışıltılı bir görünüm ve lekelerim için ne yapabilirim? (1)
Daha önce lazerle leke tedavisi görmeme ve güneş kremi düzenli kullanmama rağmen cildimde tekrar lekeler oluştu ama bn lazer yaptırmak istemiyorum ne önerirsiniz
Cildimde oluşan pürüzler ve lekeler nasıl geçer ? (1)
Bir kaç aydır çene bölgemde küçük noktalar halinde sivilceler ve beyaz noktalar oluştu lekelenmeler nasıl geçer.
Saç (1)
Rize'den Kars'a gittim, bir anda saçlarım dökülmeye başladı, hava kirliliğinden olduguna eminim; denemedigim şey kalmadı. Dokulme ve incelme var, halen devam ediyor.
Depot durulanmayan sakal ve bıyık yağının kaşlarda kullanımı (1)
Depot saç ve sakal bakım yağını kaşlarım üzerinde kullanmak istiyorum da çünkü kaşlarımda hafif boşluklar ve hafif dökülmeler var boşlukların kapanıp kaşlarımın ise daha sağlam görünmesini istiyorum neden diyecek olursanız çünkü genelde bu tür yağları bulunduran ürünler sakal ve bıyığa sürülebiliyorsa kaşlara da sürülebilir, ben öyle biliyorum en azından ayrıca varsa eğer depotun sakal ve bıyık gibi kaşlara sürülen durulanmayan bir bakım yağı söyleyebilir misiniz sorumu cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saç Dökülmesi ve Cilt Kuruluğu (1)
Merhaba, ben 65 yaşındayım ve özellikle saçımın tepe kısmı olmak üzere saçlarımda aşırı dökülme var. Bu her mevsim devam etmekte. Bana bu konuda bakım, kür vs ne önerirsiniz? Ayrıca cildim çok kuru, ne kullansam kâr etmiyor. Cildim ve saçım için yardımınızı rica ediyorum.
Siyah Noktali Hassas Kuru Cildime Ne İyi Gelir? (1)
Merhaba. Yüzüm aslında çok kuru. Çok hassas bir cildim var. Bunun yanında siyah nokta ve küçük sivilcelerim ve renk düzensizliği olan bir yüze sahibim. En azından nemlendirici fakat yağlandırmayan bir urun ve siyah noktalar için urun tavsiyeleri bekliyorum sizden. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri