Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç dökülmesi için hangi ürünü kullanmalıyım? (2)
Merhaba 24 yaşındayım ve saçlarım çok seyrek. 3 yilda aşırı derecede döküldü. Hangi ürünü ne kadar süre ile kullanmalıyım?
Saçlarda seyrelme problemi (1)
Kafamın önlerinde açılmalar var ne yapmam lazım;;? Saç ektirsem mi yada kozmetik ürünler mi kullansam akıl verin lütfen.
Saç dökülmesi için İlaç ? (1)
Merhabalar saç dökülmesi için sizce hangi biotin hapını kullanöamaız gerekiyor
Saçlarım çok dökülüyor? (1)
Merhabalr ben kpss öğrencisiyim ve malum okulda kapandı sürekli evde oldugum için saçlarımı aşağıdan topuz yapıyorum. 5 gün arayla felan da yıkıyorum. Fakat banyo yaptıgımda saçlarımda fazlasıyla dökülüyor acaba bunun nedeni günlük olarak dökülmediği içinmidir Rica etsem cevaplar mısınız ? Bide sampuan önerirmisiniz ( dr a da gittim yaklaşık 1 ay önce kan değerlerimde bişey çıkmadı)
Saçlarım her konuda çok problemli? (1)
Merhaba öncelikle saçlarım günde 100 tel civarı dökülüyor ve hiç şekil veremiyorum. Dışarı çıkarken fön çekmeden çıkamıyorum çeksem bile hemen bozulabiliyor. Saç tellerim düz uzamıyor garip şekilde uzuyor ve kabarık kötü duruyor. Saçlarım uzunken keratin düzleştirme yaptırmıştım 1 ay güzel ve düzdü ama sonra tekrar eski haline döndü. 3 ay önce saçlarımı 3 numaraya vurdum şu an biraz uzadı ve yine düz değil garip şekilsiz uzuyor. Saçlar arkaya asla yatmıyor uzunken bile zor yatıyordu şu an hiç olmuyor. Pahalı markaların ürünlerini kullandım sonuç değişmedi.kabarık şekilsiz uzuyor ve çok dökülüyor. Ne yapmam gerekli saçlarımı düz şekilde uzatmak ve rahat şekil verebilmek için? Dökülen bir kaç saç telimin fotoğrafını göndereyim
saç dökülmesi? (1)
benim saçım kıvırcık ve dökülyur ve ilaçta bana göre fazla işe yaramdı neyapmalyim ?
wella sp maximum şampuan(erkek)? (2)
bu şampuanı kullanmaya yeni başladım kuaförümde yapılan bi işlem sonrası kuaförüm bu şampuanı kullanmamı önerdi(normalde o işlem sonrası dökülme işlemi baya duruyordu ama çok uzun sürmüyordu bu ve kuaförüm de şampuanla beraber kullanman daha iyi olur dedi)daha sonra şampuanı kullanmaya başladım ancak 1 hafta sonra her şey tersine dönmeye başladı saç dökülmem normale göre arttı internetten bakındım acaba bu şampuanı toniğiyle birlikte kullanmak mı şart?bunların yanı sıra şampuan 2017 ekimde üretilmiş acaba kullanım tarihi geçmiş midir (kutuda birşey yazmıyor)
wella sp men maximum dökülme önleyici tonik? (1)
Hürmetler hocam. wella sp men maximum dökülme önleyici tonik kullanıyorum ama başıma sürdüğümde sanki acı biber sümüş gibi yanıyor ama sonradan geçiyor tabi bu normal mi ? bide hocam tonik bir yıl boyunca kullanmam da bir zarar varmı ? kullanalı 2 ay oldu ve ayda bir şişe bitiriyorum. cevaplarsanız müteşekkir ve minettar olurum hocam. Hürmetler.
Davines dökülme önleyici şampuan? (1)
2 haftadır davines dökülme önleyici şampuan kullanıyorum duş sırasında elime saçlar geliyor sebebi nedir yeni şampuan a alışım süreci midir.
Stresten ve fazla şampuan değişikliğinin verdiği zarar onarılır mı? (1)
Ince telli kumral dalgalı olan saçımda sürekli şampuan değişikliği ve stresten dolayı üst kısımlarında zayıflama ve açılma gerçekleşti onarma şansım varmı ve hangi şampuanı kullanmalıyım

Haftanın Fırsat Ürünleri