Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Farklı markalardan ürünü aynı anda kullanmak sorun olur mu? (1)
Karastese denfisiqeu bain şampuan kullanıyorum, Bonacure hyaluronic nem yükleme seti ile kullansam sorun olur mu? Ve saç dökülme sorunum var saçıma zarar verir mi nem yükleme seti?
Saç dökülmesi (1)
Mrb hocam hayırlı günler olsun kerastase şampuan genetik saç dökülmesi için önereceğiniz hangi çeşidi
Dökülen ve dipleri kuru saçlar (1)
Saçlarım dökülüyor ve kullandığım bakım ürünleri yüzünden saç diplerinde kuruma yapıyor
Saç dökülmesi (1)
Merhaba hocam Saçlarım incel telli seyrek ve fazla dökülme var hem yağlı hem kuru saç yıkayınca kuru olup elektrikleniyor 2 ci günde yağlanıyor kan testlerimi verdim eksik vitaminleri takviye alıyorum bana hangi şampuanı önerirsiniz ?
Kuru cansız az dökülen saçlar (5)
Merhabalar yaşım 18 saçlarda az dökülme ve eskisine göre daha az saç var baya bir şampuanda değiştirdim kerastase gibi kaliteli markalar var siz hangi şampuanı önerirsiniz bana acaba ?
Saç dökülmesi (1)
Saçımda aşırı dökülme mevcut eczane Vichy şampuan kullan dedi kullandım dökülme bitmedi sonra gittim bana floxia diye şampuan verdi bunu kullan onu kullandım o daha çok döktü ne yapmalıyım
saç dökülmesi (1)
Merhabalar, 25 yaşında bir erkeğim. 2 yıldır saç dökülmesi şikayetim var ve saçım yanlardan belirgin bir şekilde açılmaya başladı. Dermatologa gittiğimde kan tahlilimde herhangi bir sorun olmadığını sorunun genetik veya stres kaynaklı olabileceğini söyledi. 5 aydır vichy dercos saç dökülmesi karşıtı şampuan ve minoxil forte kullanıyorum ancak yeterli etkiyi göremedim. Şampuan ve yan ürün olarak önerebileceğiniz başka ürünler var mıdır? Teşekkürler.
saç kuruluğu ve dökülme (1)
saç dökülmem var ama kuruluk çok çok fazla nasıl ürün önerirsiniz.
saç dökülmesi (1)
Merhaba, 22 yaşında kadın hastayım. Polikistik over sendromu over kistim var. 1 yıldır saçım aşırı dökülüyor fakat DR kistin dökülme yapmayacağını ve hormon levelimde bozukluk olmadıgını söyledi. Ducray vichy alpecin yves rocher vs bircok sampuan biotin her seyi denedim fakat durmadı. Diane 35 kullanıyordum bıraktıktan sonra dökülme arttı ona mı baglı bılmıyorum. Tekrar mı baslasam ne onerırsınız dokulme sebebı nedır bu durumda?
şampuan (1)
mrb. 6 aydır saç dökülmem var vita ve genetik değil saçım yağlı ve kepekli hangi şampuanı kullanmam gerekir

Haftanın Fırsat Ürünleri