Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Bakım için öneriler (1)
hanımım 6-7 senedir kızıl saçlı, saçları yıprandığı için banyo sonrası çok dolaşıyor ve açamıyor. Ne yapılmalı ?
Boyalı ve ince telli saç için öneri? (1)
Iyi günler benim sacim ince telli ve boyalı onereceginiz sac bakim seti varmi sulfatsiz
Saç dökülmesi ilgili uygun görülen bakım veya şampuan? (1)
23 yaşındayim biraz stersli bi iş alaninda calısıyorum beslenenmen pek saglıklı olmuyor ve genetik saç dökülmesi var saç dökülmesini önliyebilen sampuan ve bakım ürünlerini söyleyebilirmisiniz rica etsem
Boya kullanmadığım halde saclarım cok kuru ve ucları çok kötü? (1)
Merhaba saclarım cok tuhaf hal aldı kestrdm baya kısaltım ama yine de kurulastı ve ucları çatallastı ne yapacağımı sasrdm artık bakım da yapıyorm gun gectkce kotu oluyor prp etkili olurmu. Kullandığım hiç bir şampuan etkili olmuyo.
Saçlarımın kabarık olmasını nasıl önleyebilirim? (1)
Saçlarımın doğal hali çok kabarık. Bu yüzden kendi haliyle kullanamıyorum ve her gün düzleştirmek zorunda kaliyorum. Saçlarım yandı ayrıca cansız ve mat duruyor. Ne yapmam gerekir? Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Kuru yıpranmış saç ve kuru saç derisi? (1)
Saçlarım aşırı kuru ve yıpranmış durum da ayrıca saç diplerimde inanılmaz kuru kullandığım hiç bir ürün saç dibime yaramıyor her daim yaz kış kuruluk döküntü var ama egzema değil deri döküntüsü ne tür bir şampuan kullanmam lazım
Doğum sonrası saç tipi değişimi ? (1)
Merhaba, doğum öncesinde saçlarım dalgalıydı. Doğum sonrasında ise önler kıvırcık arkaları düz ve dalgalı oldu. Bir de üstüne ilk defa, hayatımda ilk defa sarı istedim ve röfle yaptırdım. Şuan saçım çalı süpürgesine döndü. Boya sonrası kopmalar oldu. Ne fön ne düzleştirici kâr etmiyor. Saçlarımın özellikle üst kısmı elektrik çarpmış gibi bir hâl aldı. Buna bir çare var mı acaba? Lütfen yardım edin. . .
Kalın telli çok yıpranmış, dökülen saçlar için şampuan (1)
Kalın telli çok yıpranmış saçlarım dökülüyor,önerebileceğiniz şampuan hangisi?

Haftanın Fırsat Ürünleri