Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kuru ve yıpranmıs saclar için öneri? (1)
sacım kuru ve yıpranmış evde bakım icin ne yapabilirim
Keratin yükleme evde yapılabilirmi? (1)
Merhabalar; Keratin yükleme (bakımı) evde yapılabilir mi? hangi ürünleri önerirsiniz?
saçlarım çok kuru hangi şampuanı kullanmalıyım? (1)
saçlarım kuru,dalgalı ve dökülme çok oluyor çok inceldi daha hacimli ve nem verebilecek hangi şampuanı ve bakımı kullanabilirim?
Saç pürüzleştirici ne işe yarar? (1)
Ürünlere bakarken çok sık rastlıyorum. Resimle beraber açıklayabilir misiniz?
Inoa renkleri için öneri? (1)
inoa boyanın renk skalasını anlayamadım yardımcı olur musunuz? koyu kumral siyaha yakın renk istiyorum kaç numarayı almalıyım
Jel keratin kullanımı? (1)
trendyoldan sizin ürününüz olan torino jel 3 lü keratin seti aldım. Her biri 100 er ml . ama özellikle 2 nolu "Gel Consistency" büyük boydaki gibi şeffaf içerikli değil. sarı ve krem formunda. açıkçası kullanmadan önce sizden bilgi almak istedim. ürünler karışmış olabilir mi yoksa keratin bu formda yeni bir üretim mi ? iyi çalışmalar..
2 şampuan arasında kararsızım ne almalıyım? (1)
Saçlarım ince, hafif dalgalı boya ve balyaj nedeniyle çok kurudu ve matlaştı. Ayrıca balyaj rengim de bozulmasın istiyorum. Davines oi oil ve Kerastese Discipline bain ürünleri (şampuan, krem, bakım) arasında kararsız kaldım. Sizce neyi seçmeliyim
yıpranmış saçlarım (1)
merhabalar 3 ay önce ilk defa mikrokaynak yaptırdım saçlarım ince telli ve hacimsiz normalde işlem sonrası saçlarımda kopmalar ve boy ve uçlarında ciddi yıpranmalar var işlemden dolayı temiz içerikli saçlarımı toparlayacak saçı ağırlaştırmayan şampuan ve saç maskesi bakıyorum ne önerirsiniz?
Saçımdaki değişiklik sebebi? (1)
saçım iki yıl öncesine kadar çok yumuşak ve güzeldi,yoğun bir stres döneminden sonra aynı zamanda sigara kullanmakla beraber saçlarım çok kötü bir hal aldı,sert,kabarık,cansız kisacası saçın yapısı değisti,kozmetik ürünlerin hiç biri yardım etmiyor acaba bunun nedeni nedir ve tedavisi nedir?
Ürün farkı? (1)
Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan ile Kerastase Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı arasındaki fark nedir? İkisi de hacim kazandırmak için değil mi?

Haftanın Fırsat Ürünleri