Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçım uzadıkça yıpranıyor? (1)
Saçlarımı uzatmaya başladım iyi kötü uzadı ama berbat durumda bakımsız rengi yok kuru ve aşırı elektrikleniyor inanılmaz bakımsız duruyor ve kırılıyor saçlarım kestirmen lazım diyorlar yardım eder misiniz?
Saçımdaki değişiklik sebebi? (1)
saçım iki yıl öncesine kadar çok yumuşak ve güzeldi,yoğun bir stres döneminden sonra aynı zamanda sigara kullanmakla beraber saçlarım çok kötü bir hal aldı,sert,kabarık,cansız kisacası saçın yapısı değisti,kozmetik ürünlerin hiç biri yardım etmiyor acaba bunun nedeni nedir ve tedavisi nedir?
Botox ve keratin yükleme? (1)
Botox ile keratin yüklemenin fayda ve zararları nelerdir? Şampuanlardan farklı olarak nasıl etkide bulunmaktadır?
Ürün farkı? (1)
Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan ile Kerastase Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı arasındaki fark nedir? İkisi de hacim kazandırmak için değil mi?
Ince telli yıpranmış saç için öneri? (1)
Merhabalar; Ben 3 ay arayla saçıma ombre yaptırdım. Saçım banyodan sonra tülerik ve cansız duruyor. Birazda dökülme başladı. Fönsüz saçımı kullanmam mümkün değil. Biraz da dokülmeye başladı. Saçlarımın onarılmaya ve birazda nemlemeye ihtiyacı var sanki. Şampuan ve saç kremi için öneriniz ne olur? Ben 3 ay önce İnsight Anti-Hair fortifying aldim. Dökülme için ama. Saçım keçe gibi oluyor. Saçımı o an yıkarken bile saçım keçe gibi olduğu için rahat yıkayamıyorum. Kremle açıyorum. O sebeple değiştirsem mi? Yada onu kullanmaya devam edip yanına hangi kremi kullansam
Saç Seyrelmesi ve dökülmesi? (1)
Merhabalar hocam. 24 yaşındayım saçımın tepe ve faul ve faul üstünde saçlarım inceldi kurudu ve seyreldi. Doktora gittim kan tahlili yaptırdım herhangı bi sorun olmadıgını söyledi. Tahlil sonuclarıma ben kendim baktım Demir(Serum) düşüklüğü gözüme çarptı ama onunla bi ilgisi olmucagını söyledi. Hocam saçım seyreliyor ama öyle bi saç dokulmem yok dikkat ediyorum gozume çarpan bişe olmadıgı halde saçımda seyrelme var . Hocam bide kafamda kepek gibi beyaz beyaz şeyler var onu cözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum hocam
Boyalı saçlarım mat loreal professionel ürünleri kullanıyorum ama etki etmiyor (1)
Davines melu veya başka serisi için uygun olanı öğrenebilirmiyim
Yıpranmış donuk saç için öneri? (1)
Merhaba,saçlarım ince tellive açıldıktan sonra fazlasıyla yıprandı.Davines nourishing serisinin şampuan,saç kermi ve maskesini kullanıyorum.Bunların yanı sıra dax supergro ve hindistan cevizi yağı ile maske yapıyorum fakat buna rağmen saçlarım mat duruyor,canlı ve parlak durması için ne önerirsiniz? Bir de geçende verdiğiniz kod için geçersiz diyor.
Kalın telli hafif dalgalı ve sert saçlar için ne kullanabilirim? (1)
Benim saçlarım gür kalın telli ve çok sert. Ne yaparsam yapayım bir türlü düzelmiyor. (kuaförüm düzleşmesi için kimyasal bir işlem bile yaptı) ama saçımın arkasında bir dalga var geçmiyor. saçlarım kuru ve mat ne yapmam gerekiyor hiç sevmiyorum saçlarımı
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri