Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Keratin bakımı yaptırabilirmiyim? (1)
Saçlarım kabarık gür kırık saç diplerimde kabuklanma ve pullanma var aynı zamanda sac derim incelmiş ketoral sampuan verdi doktor bunu ömrüm boyunca kullanmalıymısım kabuklanma geçmeyen bir hastalıkmıs neyse ben sacıma keratin bakımı yaptırabilirmiyim.
Keratin Bakımı sonrası şampuan kullanımı? (1)
Bigsexyhair kullanıyorum saçımın dolgu gözükmesi için. Bu ürün saçıma yaptırmış olduğun keratin bakımını bozar mı?
Breziliya Fonu ile Keratin Bakimi aynımıdır. (1)
Merabalar Öncelikle Saçım dalgali ve ve kuru saçıma her gün fön cekiyorum fon cekmesem daginik duruyo ve bu yuzdende saçımı her gün yıkıyorum ve bende brezilya fonu yaptirmak istiyorum yani keratin bakimi ürünun ismide alfaparf lisse desigin keratin yapicam sizce faydalimidr cunki ben sacima her gun fon cektim icin keratin azalmıstir diye dusunuyorum sacimda lutfen yardimci olun
saçı düzleştirmeyen keratin bakımı var mıdır? (1)
Merhaba, saçlarım dogumdan sonra çok döküldü ve inceldi. Doktor yardımıyla biraz toparladı ama hala çok ince. Hamileliğimden önce keratin bakımı yapardım çok iyi gelirdi fakat düzleştiriyordu. Düzleştirmeden, sacımın formunu bozmadan botox yada keratin bakım için ürün tavsiyeniz olur mu?
Davines keratin serum? (1)
Davines keratin serumu nasil kullanacagim? 2 Kullanmadan once keratinli sampuan ile yikamam yeterli olur mu?
Kuru ve cansız saç için bakım önerisi istiyorum? (1)
Saçım çok canlıydı fakat yanlış kesim gibi nedenlerden kırıldı ve dökülme yaptı kırılmasıyla birlikte çok cansızlıştı sanki sacım yanmış gibi duruyordu kısa kesimle biraz toparladım ama hayla kuru cansız gözüküyor bazı tarafları wellanın sp şampunı kullandım biraz etkisi oldu fakat daha farklı ürünlerde kulanmalımıyım
Keratin bakımı? (1)
Merhaba.. Ince telli, nemsiz ve zayif saçlarımı hızlı bir şekilde nemlendirmek ve guclendirmek istiyorum. Keratin bakimiyla guclenecegini dusunuyorum ve dipten uca bakim yapacak ürün önerisi rica ediyorum..
Organik ve keratin içerikli şampuan ve saç boyası öneriniz nedir? (1)
Saçlarım kalın telli, boyalı ve aşırı kuru. Saç diplerim ise kepekli ve kaşıntı oluyor.
Davines keratin yükleme serumu? (1)
Merhaba. Saçımda keratin fönü düzleştirme işlemi var.davines keratin yükleme serumu saçımdaki bu işlemi bozar mı? Ve bu serum keratin fönü düzleştirme işlemi için kullanılabilir mi?
Jel keratin kullanımı? (1)
trendyoldan sizin ürününüz olan torino jel 3 lü keratin seti aldım. Her biri 100 er ml . ama özellikle 2 nolu "Gel Consistency" büyük boydaki gibi şeffaf içerikli değil. sarı ve krem formunda. açıkçası kullanmadan önce sizden bilgi almak istedim. ürünler karışmış olabilir mi yoksa keratin bu formda yeni bir üretim mi ? iyi çalışmalar..

Haftanın Fırsat Ürünleri